نمایش جزییات خبر
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۴۸

فراخوان جایزه کتاب سال ایران منتشر شد

فراخوان سی و هشتمین جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.
فراخوان جایزه کتاب سال ایران منتشر شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اعلام این خبر گفت: حمایت و تشویق مؤلفان، مترجمان، مصححان و ناشران سراسر کشور و ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی ایران، حفظ استقلال و هویت فرهنگی از اهداف برگزاری این برنامه است.

فاطمه کرمپور بیان کرد: ناشران، پدیدآورندگان، مترجمان و مصححان دعوت می توانند تا 31 شهریورماه سال جاری با ثبت‌نام در تارنمای اینترنتی  www.ketabsal.irکتاب یا کتاب‌های پیشنهادی خود را به دبیرخانه کتاب سال ارسال کنند.

وی عنوان داشت: ثبت نام کنندگان باید پس از تکمیل کاربرگ، دو نسخه از آثار خود را به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲، طبقه اول، کد پستی ۱۳۱۵۷۵۳۷۱۵ ارسال نمایند.

کرمپور اظهار کرد: کتاب‌های داستان کوتاه، داستان بلند و رمان بزرگسال، نقد ادبی(تالیف)، مستندنگاری، شعر بزرگسال و شعر کودک و نوجوان به دلیل همپوشانی با جایزه جلال آل احمد و جشنواره شعر فجر و براساس فرخوان در جایزه کتاب سال داوری و بررسی نمی‌شوند.

وی با اشاره به اینکه کتاب‌های کمک درسی و عکس برداری شده مورد قبول دبیرخانه نمی باشد، افزود: آثار ارسالی باید برای نخستین‌بار در سال ۱۳۹۸ منتشر شده باشند و دارای برگه اعلام وصول باشد.

کرمپور تصریح کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۹۶۶۲۱۹ و ۶۶۹۶۶۱۳۹ تماس بگیرند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در پایان اظهار امیدواری کرد که ناشران، پدیدآورندگان، مترجمان و مصححان استان با پتانسیل و ظرفیت بالای خود می توانند این عنوان را کسب کنند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید