نمایش جزییات خبر
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۴۴

آغاز آزمون مسابقه بزرگ اینترنتی خطبه غدیرخم در بوشهر

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: آزمون مسابقه بزرگ اینترنتی خطبه غدیرخم ویژه تمامی گروه سنی آغاز شد.
آغاز آزمون مسابقه بزرگ اینترنتی خطبه غدیرخم در بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرمپور با اعلام این خبر بیان کرد: آزمون مسابقه بزرگ اینترنتی خطبه غدیر خم در استان بوشهر از صبح امروز ویژه تمامی گروه سنین به شیوه برخط آغاز شده است.

وی افزود: علاقمندان شرکت در آزمون مسابقه بزرگ اینترنتی خطبه غدیر خم همه روز با مراجعه به تارنمای سایبری و برخط آزمون سازمان اوقاف و امور خیریه بوشهر می‌توانند بعد از طی فرایند ثبت نام، سپس به شیوه برخط در مسابقه شرکت و رقابت مجازی نمایند.

کرمپور به فرایند ثبت نام در این آزمون مسابقات اشاره کرد و عنوان داشت: شرکت کنندگان برای ثبت‌نام در این مسابقه اینترنتی، می‌بایست کد ملی خود را به عنوان نام کاربری و شماره تلفن همراه شخصی خود را به عنوان رمز عبور و نشانی پست الکترونیک خود را با حروف انگلیسی وارد نمایند و تا بتوانند به صفحه پرسشنامه آزمون برخط دسترسی پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه پرسشنامه الکترونیکی مسابقه بزرگ اینترنتی خطبه غدیر خم در تارنمای برخط آزمون اوقاف و امور خیریه استان بوشهر به صورت هوشمند می باشد، اظهار کرد: فرم الکترونیکی و هوشمند پرسشنامه مسابقه خطبه غدیر خم، ۱۵ سوالی است.

کرمپور افزود: مدت زمان پاسخ به سوالات ۲۰ دقیقه است و تمامی گروه‌های سنی می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز به این سامانه برخط آزمون مراجعه کنند و نیز منبع سوالات این آزمون از خطبه پیامبر اسلام  (ص) در غدیر خم طرح شده است.

وی با اعلان اینکه هجدهم مردادماه پایان مهلت شرکت در آزمون اینترنتی مسابقه بزرگ اینترنتی خطبه پیامبر اسلام  (ص) در غدیر خم است، گفت: نتایج این مسابقه برخط به صورت هوشمند و الکترونیکی در تارنمای سایبری آزمون اوقاف و امور خیریه استان بوشهر مشخص خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ادامه داد: نوزدهم مردادماه سال جاری، اسامی برگزیدگان اعلام می‌شود و از ۱۱۰ نفر از برگزیده با کارت هدیه ۵۰۰ هزار ریالی تجلیل به عمل می‌آید.

وی عنوان کرد: مسابقه بزرگ اینترنتی خطبه پیامبر اسلام (ص) در غدیر خم توسط مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت حضرت رقیه (س) شهرستان بوشهر و با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، اتحادیه مؤسسات قرآن و عترت استان بوشهر و بنیاد بین المللی غدیر و با مشارکت ویژه اداره کل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر در حال برگزاری است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید