نمایش جزییات خبر
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۲۶

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار : البرز را می توان پایتخت شعر و داستان ایران نامید

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز در مراسم اختتامیه کنگره ملی شعر و داستان ایران من گفت: البرز را می توان پایتخت شعر و داستان ایران نامید.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار : البرز را می توان پایتخت شعر و داستان ایران نامید
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز : فردی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز در مراسم اختتامیه کنگره ملی شعر و داستان ایران من با بیان اینکه ظرفیت های ادبی کل کشور در استان البرز جمع شده اند افزود: از کلیه صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان اهل قلم می خواهم که کرج را آن طوری که هست معرفی کنند زیرا همه ما در مقابل این مردم مسئول هستیم.  
فردی در بخش ویژه این کنگره که به نام سردار سلیمانی مزین بود ، اظهار داشت:  سخن گفتن در مورد ویژگی های منحصر به فرد سردار دلها شهید قاسم سلیمانی واقعا سخت است و به اختصار عرض می کنم که ما باید شخصیت واقعی سردار را برای جوانان تشریح نماییم . 
وی افزود: به طوری که حیات ایشان موجب استحکام و تقویت نظام بود و شهادت ایشان هم باعث وحدت و همبستگی ملی شد.
فردی تصریح کرد: شما کمتر کسی را می توانی پیدا کنی که مردم در قشرهای مختلف در یک هفته ای این طوری در مراسم آن شرکت بکنند. 
معاون استاندار البرز گفت : یاد و خاطره شهید سلیمانی هیچگاه از ذهن پاک نمی شود و او فرزند راستین انقلاب و ولایت بود. 
وی در ادامه تصریح کرد:  این اقدام فرهنگی، ادبی برای اولین بار در استان البرز با موضوع "ایران من" و "سر دار سیلمانی" برگزار شد.
وی افزود: هدف از برگزاری این کنگره را ایجاد هم افزایی و اتحاد در خصوص ایران است.
معاون استاندار با بیان اینکه از آنجایی که همه اقوام ایران در استان البرز ساکن هستند و به تعبیر مقام معظم رهبری کرج ایران کوچک است، گفت: ظرفیت های ادبی کل کشور در استان البرز جمع شده اند و در حقیقت می توان استان البرز را پایتخت شعر و داستان ایران نامید .
فردیدر پایان  افزود: به خاطر بیماری کرونا این مراسم به صورت مجازی و مستقیم از طریق اینستاگرام انجام می شود و هدایای نقدی به منتخبین اهدا می شود.
گفتنی است ، مراسم اختتامیه نخستین کنگره ملی شعر و داستان" ایران من"  به صورت کشوری و در فضای مجازی  برگزار شد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید