نمایش جزییات خبر
۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰

بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه از کتابفروشی های شهر

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گناوه ضمن بازدید از کتابفروشی های شهر، با مسئولین و مراجعین به کتابفروشی ها گفتگو کرد.
بازدید رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه از کتابفروشی های شهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر،علیرضا سبحانی در این بازدید گفت: کسب علم و دانش تنها مولفه ای است که هر چقدر بیشتر شود سودمندتر می باشد.  

وی با اشاره به اینکه انسان هنگامی که خواندن و نوشتن را یاد می گیرد باید بیشتر به کتابخوانی بپردازند، افزود: اتجام این مهم به همراه فعالیت های موثر، زمینه ساز  پیشرفت فرد می شود.

سبحانی بیان کرد: هنر مطالعه مهارتی است که هر انسان باسوادی باید از آن برخوردار باشد و در زندگی روزمره خود از آن استفاده ببرد.

وی اظهار داشت: کتابفروشی های شهرستان گناوه در سالهای اخیر با فعالیت چشمگیر و توجه به نیاز مبرم جامعه، موجب افزایش سرانه مطالعه در شهرستان شده اند.

سبحانی عنوان کرد: "کلبه کتاب" یک طرح تاثیرگذار در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است که کتابفروشی مرکزی شهرستان ارائه داده که با همکاری دستگاه ها مرتبط اجرایی خواهد شد.

لازم به توضیح است رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گناوه در بازدید که از "کتابفروشی مرکزی" و "نمایندگی گاج" در شهرستان بازدید به عمل آورد مدیران این دو مرکز به بیان مسائل و مشکلات و ارائه راهکارهایی پرداختند.  

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید