نمایش جزییات خبر
۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۰

فضای مجازی یکی از جنبه های مهم زندگی بشر است

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتستان گفت: به دنبال تأثیرات و پیامدهای ناشی از این بحران، فضای مجازی و رسانه در سراسر دنیا به یکی از جنبه‌های مهم زندگی بشر تبدیل شده است.
فضای مجازی یکی از جنبه های مهم زندگی بشر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، عبدالرضا شنان پور در دومین نشست شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتستان افزود: دقت روز افزون به مسائل فرهنگی و فضای رسانه‌ای، همچنین استفاده بهینه و صحیح از فضای مجازی در تولید و ارائه برنامه‌های فرهنگی هنری یکی از مهمترین مسائلی است که باید با ترغیب انجمن های فرهنگی و هنری، احیاء دوباره ی این فعالیت ها در دستور کار قرار گیرد.

وی بیان داشت: مقام معظم رهبری طی چندین سال اخیر در گفتمان‌های خود به موضوع فضای مجازی تاکید داشته که این امر به نوعی بیانگر اهمیت و ضرورت توجه به این عرصه است.

شنان پور افزود: برنامه‌های این حوزه با نیازسنجی و بررسی مناسب در فضای مجازی و کارکردهای آن پیگیری شود و کارشناسان حوزه های مختلف باید به این مقوله نگاه ویژه داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: بی شک این مهم نیازمند بسترسازی مناسب و به روز رسانی امکانات و تأمین نیازهای سخت افزاری است.

شنان پور بر همکاری در زمینه ی توسعه و استفاده بهینه از فضای مجازی و همچنین تأثیر گذاری آن در اجرای برنامه‌های حوزه خود تاکید کرد.

در ادامه کارکنان با توجه به وجود مشکلاتی مانند اینترنت و زیرساخت ها به بحث و بررسی پرداختند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید