نمایش جزییات خبر
در جلسه شورای اطلاع رسانی عنوان شد:
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۰

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:شورای اطلاع رسانی قوه عاقله اطلاع رسانی در استان باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد: شورای اطلاع رسانی باید قوه عاقله اطلاع رسانی در استان باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:شورای اطلاع رسانی قوه عاقله اطلاع رسانی در استان باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، احد جمالی در جلسه شورای اطلاع رسانی گفت: آنچه مسلم است امروزه فرهنگ غالب در جامعه گفتمان صحیح است.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف مهم شورای اطلاع رسانی ابهام زدایی رسانه ای است افزود: در شرایط خاصی در عرصه داخلی و بین المللی بسر می بریم که نقش و جایگاه رسانه ها بسیار مهم و موثر است.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: رشد اخبار منفی در هر استان و کشور نشان دهنده تکثر رسانه ها است و متاسفانه رسانه های که مجوز قانونی هم ندارند موجب انتشار اخبار منفی در جامعه می شوند که باید این موضوع مدیریت و سامان دهی شود.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ادامه خطاب به مسئولین استان افزود: در جاهایی ما به عنوان مسئول بیلان کار کار نمی دهیم و فعالیت های خود را مستندد و گزارش نمی دهیم که این یک ضعف اساسی است در حالیکه همین ضعف ما بهانه گزافه گویی رسانه های    معاند بعضا می شود.

جمالی همچنین در ادامه گفت: اگر دستورات اسلام رعایت شود هرگز شاهد دروغ و سیاه نمایی نخواهیم بود.

وی با اشاره به نقش اساسی رسانه ها گفت: بدون تردید تردید رسانه چشم بینای جامعه است و عاملی مهم و  موثر برای توسعه در کشور و استان می باشد.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمدگفت: رسانه های استان در جهت خدمتگذاری به مردم و پیشرفت استان تلاش می کنند و در بحران ها همواره  در کنار مسئولین بوده اند که جای تقدیر دارد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید