نمایش جزییات خبر
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ ۲۳:۱۰

جلسه شورای اطلاع رسانی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد/ پیرسبزی: جریان سازی و جریان شناسی اولویت اصلی شورای اطلاع رسانی است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در جلسه شورای اطلاع رسانی استان: جریان سازی و جریان شناسی اولویت اصلی شورای اطلاع رسانی است.
جلسه شورای اطلاع رسانی کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد/ پیرسبزی: جریان سازی و جریان شناسی اولویت اصلی شورای اطلاع رسانی است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمد علی پیرسبزي در این جلسه افزود:شورای اطلاع رسانی مرجع اصلی تصمیم گیری در خصوص مسائل مختلف اطلاع رسانی در سطح کشور و استان هاست.

وی با بیان اینکه همواره اتاق های فکر رسانه های معاند با شایعه پراکنی  همواره سعی در انحراف افکار عمومی دارند تصریح کرد: باید با استفاده از ظرفیت مؤثر شورای اطلاع رسانی و با تشکیل اتاق فکر رویکرد مقابله قوی در مقابل این شبهه افکنی ها داشته باشیم.

پیرسبزی همچنین در این نشست گفت:  تولید محتوای اقناعی در شرایطی روزانه و در کمترین زمان ممکن شاهد  هجمه های رسانه ای معاندان هستیم یک ضرورت انکار ناپذیر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: رسانه های استان همواره بر محور امید بخشی و آگاهی رسانی بر جامعه تلاش می کنند که شایسته تقدیر است.

 

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید