نمایش جزییات خبر
۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۳

هفدهمین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی شعر و داستان "ایران من"

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز: هفدهمین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی شعر و داستان "ایران من" برگزار شد.
هفدهمین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره ملی شعر و داستان "ایران من"

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ، علی مرادی نور ، معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز با اعلام این خبر اظهار داشت: هفدهمین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره شعر و داستان "ایران من" با حضور اعضای این شورا و علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل جهت هماهنگی های لازم برای برگزاری مراسم اختتامیه این کنگره تشکیل شد.

در هفدهمین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره شعر و داستان "ایران من" که ساعت 8 صبح روز دوشنبه 6 مرداد1399 با حضور اعضای این شورا برگزار گردید، هماهنگی های لازم برای برگزاری شایسته اختتامیه این کنگره به صورت مجازی در سالن قائم مقامی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز صورت گرفت.

گفتنی است مراسم اختتامیه اولین کنگره ملی شعر و داستان "ایران من" ساعت 10 صبح چهارشنبه 8 مرداد 1399 در محل سالن قائم مقامی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز به صورت مجازی برگزار می شود و ضمن ارائه گزارش کمیته اجرایی و بیانیه هیات داوران، برگزیدگان این کنگره معرفی می شوند.

 علاقمندان می توانند از نشانی های ذکر شده در پوستر اطلاع رسانی، مراسم اختتامیه نخستین کنگره ملی شعر و داستان "ایران من" را به صورت زنده مشاهده کنند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید