نمایش جزییات خبر
۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳

آزمون استانداردهای مهارتی فرهنگ و هنر هم الکترونیکی شد

معاون هنری سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: دومین آزمون جامع و سی و یکمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی فرهنگ و هنر به صورت الکترونیکی در استان برگزار می‌شود.
آزمون استانداردهای مهارتی فرهنگ و هنر هم الکترونیکی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی ، محمدباقر بابایی افزود: این  آزمون روز جمعه، ۲۴ مرداد ماه جاری به صورت مجازی و هم زمان با سراسر کشور در استان برگزار می شود.

وی اظهارداشت: با توجه به وضعیت خاص استان به دلیل شیوع بیماری کرونا و اجرای دقیق و بدون کم و کاست پروتکل های بهداشتی، طبق سیاست های اعلام شده ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا، دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد آزمون تئوری مهارتی را به صورت آنلاین برگزار کند.

معاون هنری سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی ادامه داد: داوطلبان می‌توانند جهت اطلاع از نحوه و چگونگی برگزاری آزمون های کتبی به سامانه آزمون هنر به آدرس azmoonehonar.ir مراجعه و شماره تلفن همراه خود را وارد کنند و در صورت ضرورت از طریق ارسال پیامک در جریان امور مربوطه قرار گیرند.

بابایی اظهار داشت: معرفی به آزمون جامع پایان یافته است بنابرابن افرادی که موفق به ثبت نام در آزمون ادواری نشده اند، تا یازدهم مرداد ماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سامانه آزمون هنر ثبت نام نمایند.

وی افزود: تا ۲۹ تیر گذشته، ۲۰ نفر در پنج رشته آزمون جامع و ۴۰ نفر در ۱۲ رشته آزمون های ادواری ثبت نام کرده اند.

وی بیان کرد: ۱۲ رشته ثبت نام شده آزمون های ادواری در استان شامل نوازندگی ساز جهانی، چهره سازی، عکاسی دیجیتال، گرافیک رایانه ای، چهره آرایی، مدیریت برنامه ریزی و امور خانواده، نگارگری، تذهیب و تشعیر، طراحی طلا و جواهر، تصویربرداری، طراحی صفحات وب و گرافیک کامپیوتر است.

آزمون های استاندارد مهارتی فرهنگ و هنر به صورت سالانه برگزار می شود.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید