نمایش جزییات خبر
احسانی تاکید کرد:
۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۰

کاهش آسیب‌های اجتماعی با ترویج سبک زندگی اسلامی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان معتقد است ترویج سبک زندگی اسلامی می‌تواند تاثیر قابل توجهی در کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته باشد
کاهش آسیب‌های اجتماعی با ترویج سبک زندگی اسلامی

احمدرضا احسانی در گفت‌وگو با شبستان اظهار کرد: الگوبرداری از سیره زندگی حضرت زهرا (س) و سبک زندگی اسلامی می‌تواند باعث کاهش مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در خانواده و جامعه شود.

احسانی با بیان اینکه اول ذیحجه سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا(س) به عنوان روز ازدواج  فرصتی در جهت معرفی بهترین الگو به زوج های جوان در زمینه ازدواج بود، خاطرنشان کرد: از طریق ازدواج یکی از محکم‌ترین بنیان‌های جامعه تشکیل می‌شود، بنیانی که نیازمند چارچوب‌های اصلی و اساسی است. زن و مرد باید با توجه به الگو‌های مناسب، برای حفظ و حراست این حریم مقدس تلاش کنند و این الگو برداری را می‌توانند از زندگی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) داشته باشند.

وی تأکید کرد: بانوان جامعه ما با الگوگیری درست از حضرت زهرا (س) می‌توانند در تربیت فرزندان و مدیریت خانواده موفق باشند و آرامش را در زندگی خود ایجاد کنند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان گفت: پیامبر گرامی اسلام مراسم ازدواج دختر گرامی‌شان را به ساده‌ترین شیوه برگزار کردند تا برای همه جوانانی که در آستانه زندگی مشترک هستند، سرمشق نیکویی باقی بماند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید