نمایش جزییات خبر
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:
۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶

انتخابات اتحادیه‌های قرآنی به صورت غیرمتمرکز در قم برگزار شد

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: همزمان با کلیه استان‌ها، انتخابات اتحادیه‌های قرآنی به صورت غیرمتمرکز در قم برگزار شد.
انتخابات اتحادیه‌های قرآنی به صورت غیرمتمرکز در قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، سیدمصطفی میرعرب رضی با اشاره به برپایی انتخابات اتحادیه کشوری اظهار داشت: جمعه سوم مردادماه به صورت غیرمتمرکز انتخابات اتحادیه‌های قرآنی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم افزود: ۱۰ نفر از مؤسسات قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و اداره کل تبلیغات اسلامی برای انتخاب اعضای هیأت مدیره و بازرسان اتحادیه کشوری شرکت کردند.

وی تصریح کرد: از استان قم 3 نفر به عنوان کاندیدای هیأت مدیره و بازرس در انتخابات اتحادیه‌های قرآنی به صورت غیرمتمرکز شرکت کردند.

میرعرب رضی خاطرنشان کرد: در این انتخابات، ۶۶ نفر نامزد شدند که ۱۵ نفر به عنوان عضو اصلی در اتحادیه‌های اصلی و ۳ نفر هم به عنوان عضو علی‌البدل در پایان این انتخابات مشخص می‌شوند.

وی بیان کرد: امیدواریم این انتخابات زمینه‌ساز همدلی و مشارکت بیش از پیش فعالیت‌های مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت در کشور شود و بزودی پس از استقرار اتحادیه کشوری شاهد انتخابات اتحادیه مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت در استان‌ها باشیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید