نمایش جزییات خبر
۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۹:۱۹

انتخابات هیأت مدیره و بازرسین اتحادیه کشوری، موسسات و تشکل های قرآن و عترت امروز 3 مرداد همزمان با سراسر کشور در زنجان نیز برگزار شد

انتخابات هیأت مدیره و بازرسین اتحادیه کشوری، موسسات و تشکل های قرآن و عترت امروز 3 مرداد،همزمان با سراسر کشور در زنجان نیز باحضور تمامی اعضا برگزار شد.
انتخابات هیأت مدیره و بازرسین اتحادیه کشوری، موسسات و تشکل های قرآن و عترت امروز 3 مرداد همزمان با سراسر کشور در زنجان نیز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، انتخابات هیأت مدیره و بازرسین اتحادیه کشوری، موسسات و تشکل های قرآن و عترت امروز 3 مرداد، راس ساعت 10 با اعلام ستاد مرکزی از طریق ارتباط با وبینار در استان زنجان نیز همزمان با سراسر کشور با حضور تمامی اعضای واجدین شرایط با نظارت اعضای ستاد اجرایی استان در محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان در صحت کامل برگزار شد.

هیات نظارت متشکل از نماینده سازمان تبلیغات اسلامی استان زنجان ، مدیران عامل دو اتحادیه قرآنی استان زنجان ، نماینده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان ، رئیس گروه قرآن و عترت و مدیر حراست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان بر برگزاری این انتخابات نظارت کامل داشتند.

در این انتخابات که به صورت سراسری از طریق ارتباط از طریق وبینار  با مراکز استان برگزار شد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان این انتخابات گفت: با این انتخابات از این پس یک اتحادیه فراگیر موثر در کشور را شاهد خواهیم بود و فعالیت‌ها و جریان‌های قرآنی وابسته به این اتحادیه است.

وی با اشاره به اینکه یکی از اتفاقات مهم در حوزه قرآت ادغام اتحادیه‌ها و موسسات مردمی قرآنی است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳هزار موسسه قرآنی مردم نهاد داریم، در طول این چندسال تلاش برای ادغام این موسسات در جهت وحدت رویه و تاثیرگذاری بیشتر قرآن صورت گرفته است، اما متاسفانه ابهاماتی در این جهت وجود داشته است که امروز با برگزاری این انتخابات به شرایط بهتری خواهیم رسید.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: در این مسیر هر دو اتحادیه قرآنی جلسات موثری را داشتند و خوشبختانه امروز به یک نقطه عطفی در این راستا رسیدیم و با انتخابات امروز یک هیات مدیره ۱۵نفره با رای ۵۹۰ نفری که در سراسر کشور انتخاب می‌شوند مسئولیت کار را برعهده خواهند گرفت.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید