نمایش جزییات خبر
۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵

انتخابات اتحادیه های قرآنی سراسری همزمان در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد/پیرسبزی: اعضای اتحادیه ها توجه جدی به استان ها داشته باشند

انتخابات هیأت مدیره و هیأت بازرسان اتحادیه های قرآنی کشوری در کهگیلویه و بویراحمد، همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
انتخابات اتحادیه های قرآنی سراسری همزمان در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد/پیرسبزی: اعضای اتحادیه ها توجه جدی به استان ها داشته باشند
 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در آئین برگزاری این انتخابات افزود: نظام قرآنی در سراسر کشور با وفاق و همدلی دستگاه های فرهنگی بویژه در وزارت ارشاد روز به روز به سمت انسجام بهتر فعالیت های قرآنی در جهت کارآمدی بیشتر پیش می رود.

محمد علی پیرسبزی با بیان اینکه برگزاری انتخابات اتحادیه های قرآنی بصورت همزمان با سراسر کشور امروز در استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، خاطرنشان کرد: در این انتخابات اعضای هیأت مدیره و هیأت بازرسان اتحادیه های کشوری مؤسسات قرآن و عترت با مشارکت استان ها انتخاب می شوند.

وی در ادامه افزود: در استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور مؤسسات قرانی فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی در این انتخابات مشارکت داشتند.

پیرسبزی در پایان اظهار امیدواری کرد: با برگزاری این انتخابات و انتخاب اعضای جدید اتحادیه ها ضمن توجه جدی به استان ها شاهد تحول جدیدی در حوزه قرآن و عترت بویژه سامان دهی مؤسسات باشیم.

 

 

 

 

 

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید