نمایش جزییات خبر
در جلسه ستاد اقامه نماز مطرح شد؛
۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۱

پیرسبزی: نماز و نیایش پیوست فعالیت های فرهنگی شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در جلسه ستاد اقامه نماز این اداره کل گفت: نماز و نیایش پیوست جشنواره های فرهنگی شود.
پیرسبزی: نماز و نیایش پیوست فعالیت های فرهنگی شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، محمدعلی پیرسبزی در این نشست که با حضور مسئول ستاد اقامه نماز استان برگزار شد افزود: یکی از فلسفه های نماز، نعمت قدردانی و قدرشناسی به درگاه خدواند است.

وی با بیان اینکه باید در نماز درس قدرشناسی فرا بگیریم افزود: نماز است که در همه ابعاد زندگی انسان بهترین و ممتاز ترین نقشه راه هدایت انسان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ضرورت دارد به همه موضوعات جشنواره ها و برنامه های فرهنگی و هنری پیوست "نماز و نیایش" داده شود.

پیرسبزی در ادامه تصریح کرد: از همه ظرفیت حوزه فرهنگ و هنر و رسانه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی  برای ترویج فرهنگ نماز استفاده خواهیم کرد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام و المسلمین قاسمی مسئول ستاد اقامه نماز استان با ابراز رضایت از فعالیت های ستاد اقامه نماز فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: همه دستگاه ها وظایف عمومی در راستای ترویج نماز دارند اما اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به جهت رسالت خود در حوزه فرهنگ و هنر تکالیف تخصصی بویژه در و تولید محتوا در موضوع نماز دارد.  

 وی با بیان اینکه در همه رشته های فرهنگی و هنری ظرفیت های بالقوه برای نماز وجود دارد بیان کرد: امیدواریم شاهد تولید آثار فاخری در این زمینه باشیم.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید