نمایش جزییات خبر
۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۴۳

راه‌اندازی خبرگزاری ایرنا در مرودشت

توان فنی و استقلال رأی از ویژگی‌های مهمی است که یک خبرنگار بایست واجد آن باشد و با توجه به سوابق محمدامین افشارپور، امید است که شاهد ارائه الگوی تخصصی در تهیه اخبار شهرستان باشیم.
راه‌اندازی خبرگزار ایرنا در مرودشت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ در نشستی با حضور شهرام صالحی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرودشت و سید احمد نجفی، مدیر خبرگزاری ایرنا در فارس خبرنگار این خبرگزاری در مرودشت معرفی گردید.

سید احمد نجفی، مدیر خبرگزار ایرنا در فارس با اشاره به اهمیت شهرستان مرودشت در جغرافیای استان فارس و کشور بیان داشت: بر این باوریم که گستره ظرفیت‌های شهرستان مرودشت بیش از بُعد تاریخی آن است و عدم انعکاس مطلوب اخبار در سطح کشور، موجب شده سایر توانمندی‌های این شهرستان به خوبی معرفی نشود.

وی افزود: با توجه به توانمندی، علاقمندی و تخصص محمدامین افشارپور، امیدواریم بتوانیم ظرفیت‌های شهرستان مرودشت را به نحو شایسته‌ای در خبرگزاری دولت منعکس نماییم.

شهرام صالحی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرودشت هم با اشاره به اهمیت امانت‌داری در انتشار خبر گفت: توان فنی و استقلال رأی از ویژگی‌های مهمی است که یک خبرنگار بایست واجد آن باشد و با توجه به سوابق محمدامین افشارپور، امید است که شاهد ارائه الگوی تخصصی در تهیه اخبار شهرستان باشیم.

در این نشست محمدامین افشارپور به عنوان خبرنگار خبرگزاری ایرنا در شهرستان مرودشت معرفی شد.

پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: راه‌اندازی خبرگزار ایرنا در مرودشت
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید