نمایش جزییات خبر
۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۶

دیدار معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر

ظهر امروز معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان بوشهر با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به مناسبت هفته عفاف و حجاب دیدار و گفتگو کرد.
دیدار معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، فاطمه کرمپور در این دیدار گفت: عفاف و حجاب تحمیلی نیست و نمی توان پوشش را به مردم اجبار کرد باید با فرهنگ سازی و آسیب شناسی باعث ترویج فرهنگ عفاف و حجاب شد.

وی با اشاره به اینکه انسان زیبا طلب است، افزود: امروزه باید با تولید کارهای زیبا و ارائه طرح هایی در راستای عفاف و حجاب پوشش ایرانی اسلامی را نهادینه کنیم.

کرمپور اظهار کرد: استفاده از تجربیات و ظرفیت ها افراد متخصص برای فرهنگ سازی عفاف و حجاب اسلامی در قالب تفاهم نامه می تواند تاثیرگذار باشد.

وی عنوان داشت: هم افزایی دستگاه های اجرایی مرتبط برای ترغیب هنرمندان جهت فعالیت در نمایشگاه ها و جشنواره های مختلف ضروری است.  

کرمپور تصریح کرد: برندهای داخلی با تولید کارهای قوی می توانند شرکت های خارجی از رده خارج شود که این مستلزم ایده های هنرمندان است.

وی گفت: عملکرد ما در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب خوب نبوده و باید با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری فرهنگ عفاف و حجاب را گسترش می دادیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آماده هرگونه همکاری و حمایت در راستای تجلیل از فعالان این حوزه است.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان نیز گفت: عفاف و حجاب یک دستور دینی است که مهمترین و کلیدی ترین مسئله جامعه ما به شمار می آید.

سرهنگ نیکوکار افزود: رعایت عفاف و حجاب موجب کاهش آسیب اجتماعی و سلامت جامعه می شود.

در ادامه معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس پلیس امنیت اخلاقی نیرو انتظامی به بیان سخنانی در ارتباط با عفاف  و حجاب پرداختند.

همچنین فاطمه کرمپور و سرهنگ نیکوکار بر تدوین تفاهم نامه جهت برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری عفاف و حجاب  از قبیل نمایشگاه و جشنواره تاکید داشتند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید