نمایش جزییات خبر
۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۳

تجلیل از هنرمند روشندل دیلمی به مناسبت هفته عفاف و حجاب

طی آئینی با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم و فرمانده بسیج حوزه خواهران از هنرمند روشندل دیلمی به مناسبت هفته عفاف و حجاب تجلیل شد.
تجلیل از هنرمند روشندل دیلمی به مناسبت هفته عفاف و حجاب

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم در این آئین  با اشاره به جایگاه عفاف و حجاب در آموزه های دینی گفت: صیانت از حجاب اسلامی در راه خدا جهاد است.

زهره محنایی به فعالیت بانوان و دختران محجبه در عرصه های مختلف فرهنگی هنری، اجتماعی و سیاسی اشاره کرد و افزود: حفظ عفاف و حجاب در جامعه اسلامی صیانت از بنیان خانواده‌ها است که امروز دشمن برای نابودی آن نقشه‌های فراوان دارد.

وی در ادامه با تأکید بر ضرورت الگوبرداری بانوان ایرانی از حضرت فاطمه زهرا(س)، گفت: بانوان ایرانی و مسلمان الگوهای بسیار ارزشمندی دارند که باید با تبیین سیره و زندگی آنها نسل جوان را با آنها آشنا و الگوسازی مناسبی انجام شود.

محنایی با بیان اینکه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه در راستای مقابله با هجمه نرم دشمنان علیه بانوان و دختران ایرانی است، با تقویت پایه‌های فرهنگی هنری در این زمینه دختران و بانوان جامعه را در برابر توطئه‌های دشمن واکسینه می‌کنیم.

عفت لاری زاده فرمانده  بسیج حوزه خواهران دیلم با اشاره به اینکه هنرمندان در تبیین جایگاه عفاف و حجاب با خلق  آثارهای هنری در جامعه نقش بسزایی داشته اند، گفت:با توجه به گستردگی فضای مجازی و توجه بیشتر جوانان و نوجوانان به این حوزه ، هنرمندان باید تلاش خود را برای ترویج حجاب و عفاف بیشتر نمایند و فعالیت های هنری خود را در این مقوله با دانش و پژوهش گسترش دهند.

گفتنی است با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم و فرمانده  بسیج حوزه خواهران با حفظ رعایت پروتکالهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی  از هنرمند روشندل دیلمی الهام دریاپور به مناسبت هفته عفاف و حجاب تجلیل بعمل آورده شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید