نمایش جزییات خبر
۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۷

هجدهمین نشست شورای اطلاع رسانی بوشهر برگزار شد

صبح امروز هجدهمین نشست شورای اطلاع رسانی استان بوشهر با حضور رئیس، دبیر و اعضاء شورا با دو دستور کار جلسه در سالن کوثر استانداری برگزار شد.
هجدهمین نشست شورای اطلاع رسانی بوشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست گفت: فعالیت های خوب و موثری در بخش های مختلف استان انجام شده که برای تنویر افکار عمومی، اطلاع رسانی دقیق و شفاف الزامی است.

فاطمه کرمپور افزود: اطلاع رسانی در همه جوامع جایگاه ویژه ای پیدا کرده و این به دلیل پیدایش فضای مجازی در دهه اخیر بوده که به عنوان یک پدیده اجتماعی شناخته می شود.

وی بیان داشت: روابط عمومی ها نقش ارزنده ای در تشریح عملکرد سازمان ها دارند و موفقیت و پیشرفت هر سازمان و دستگاه به اهمیت دادن این واحد بستگی دارد.

کرمپور با اشاره به اینکه بهره گیری از ظرفیت ها برای انعکاس اقدامات دولت ضروری است، افزود: اطلاع رسانی صحیح و شفاف از فعالیت های صورت گفته توسط روابط عمومی ها علاوه بر تغییر نگرش افکار عمومی، رضاتیمندی مردم از سازمان را به همراه دارد.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی عملکرد دولت به مردم موجب رشد و پیشرفت می شود زیرا مردم با آگاهی کامل نقدهای خود را به زبان  می آورند.  

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: نحوه اطلاع رسانی در عملکرد دولت به صورت تطبیقی و تحلیلی می تواند شفافیت و مفید بودن فعالیت را بیان کند.

لازم به توضیح است "سیاستگذاری در اطلاع رسانی عملکرد دولت" و "اطلاع رسانی در ارتباط با ویروس کرونا" دستور کار هجدهمین نشست شورای اطلاع رسانی استان بوشهر بود که علاوه بر روسای کمیته های هفته دولت، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیر سازمان تبلیغات اسلامی و مدیر روابط عمومی استانداری به بیان سخنانی در ارتباط با موضوعات جلسه پرداختند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید