نمایش جزییات خبر
۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۵

صیانت از بنیان خانواده با تقویت فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه

تقدیر از بانوان محجبه شفتی به مناسبت هفته عفاف و حجاب
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت با تأکید بر ضرورت معرفی الگوی مناسب در حوزه عفاف و حجاب، گفت: تقویت فرهنگ عفاف و حجاب زمینه صیانت از بنیان خانواده را فراهم می کند.
همزمان با هفته عفاف و حجاب برگزار شد؛ اهدای شاخه گل و بسته فرهنگی به بانوان محجبه شفت, صیانت از بنیان خانواده با تقویت فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شفت، مهنا بابایی مقدم، روز دوشنبه در حاشیه تقدیر از بانوان محجبه شفتی با اشاره به جایگاه عفاف و حجاب در آموزه‌های دینی، اظهار کرد: صیانت از حجاب اسلامی جهاد در راه خدا است.

وی به فعالیت بانوان و دختران محجبه در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، علمی و ورزشی اشاره کرد و افزود: حفظ عفاف و حجاب در جامعه اسلامی صیانت از بنیان خانواده‌ها است که امروز دشمن برای نابودی آن نقشه‌های فراوان دارد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت در ادامه با تأکید بر ضرورت الگوبرداری بانوان ایرانی از حضرت فاطمه زهرا(س)، گفت: بانوان ایرانی و مسلمان الگوهای بسیار ارزشمندی دارند که باید با تبیین سیره و زندگی آنها نسل جوان را با آنها آشنا و الگوسازی مناسبی انجام شود.

بابایی مقدم با بیان اینکه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه در راستای مقابله با هجمه نرم دشمنان علیه بانوان و دختران ایرانی است، با تقویت پایه‌های فرهنگی در این زمینه دختران و بانوان جامعه را در برابر توطئه‌های دشمن واکسینه می‌کنیم.

تقدیر از بانوان محجبه شفتی به مناسبت هفته عفاف و حجاب

وی با اشاره به برنامه‌های پیش بینی شده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت برای هفته عفاف و حجاب، گفت: تبلیغات محیطی با موضوع عفت و حجاب، برپایی نمایشگاه کتاب و برگزاری مسابقه کتابخوانی از جمله برنامه‌ها در هفته عفاف و حجاب در شهرستان شفت است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت با اشاره به اهدای شاخه‌های گل و بسته‌های فرهنگی به بانوان محجبه، افزود: در این طرح به نیت ۱۴ معصوم به ۱۴ بانوی محجبه شفتی بسته‌های فرهنگی اهدا شد.

اشتراک در
کلیدواژه ها: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت با تأکید بر ضرورت معرفی الگوی مناسب در حوزه عفاف و حجاب، گفت: تقویت فرهنگ عفاف و حجاب زمینه صیانت از بنیان خانواده را فراهم می کند.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید