نمایش جزییات خبر
۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷

استودیو فیلم خلیج فارس انجمن سینمای جوانان بوشهر افتتاح شد

در آیینی استودیو فیلم خلیج فارس در انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر و چند تن از فیلمسازان برجسته افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
استودیو فیلم خلیج فارس انجمن سینمای جوانان بوشهر افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این آیین گفت: برای ارتقاء سطح کیفیت تولیدات فرهنگی هنری به ویژه سینمایی نیازمند توجه به زیر ساخت ها و تهیه تجهیزات است که می تواند موجب تولید آثار ماندگاری شود.
فاطمه کرمپور بیان داشت: افزایش مکان های فرهنگی و هنری علاوه بر رشد و تعالی حوزه فرهنگ و هنر، موجبات ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه به وجود می آورد.
وی ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در انجمن سینمای جوانان، افزود: هنرمندان استان لایق بهترین ها هستند زیرا با امکانات کم بهترین دستاورد ها و افتخارات را برای استان رقم زده اند.
مدیر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر به قابلیت های استودیو فیلم خلیج فارس اشاره کرد و گفت: این استودیو با قابلیت ضبط کروماکی امکان فیلمبرداری در فضای آزاد را ایجاد کرده که از مهم ترین ویژگی این سیستم، می توان به صرفه جویی در زمان و هزینه ساخت یک ویدیو یا فیلم اشاره کرد.
عبدالرحمن برزگر با اشاره به اینکه طراحی فضای سه بعدی و جلوه های ویژه بصری از دیگر ویژگی های استودیو خلیج فارس است، افزود: مانیتور، سیستم صدابرداری حرفه ای، ضبط صدا، نور پردازی حرفه ای و همچنین دستگاه تدوین فیلم با کیفیت بالا نیز دیگر امکانات این استودیو است.
وی در ادامه گزارشی مختصر از نحوه ساخت این مکان و هزینه های انجام شده بیان نمود.
همچنین روزبه حق پرست به نواختن قطعاتی با ساز کمانچه پرداخت تا آیین افتتاح این استودیو، آغازی برای همکاری های مشترک با سایر انجمن های فرهنگی هنری باشد. در ادامه نیز به منظور تولید محتوای گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس، آزاده سرافراز یوسف بختیاری در فضای کروماکی استودیو خاطرات دفاع مقدس را بازگو کرد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید