نمایش جزییات خبر
۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۲

تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان به مدت یک هفته

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان به مدت یک هفته تمدید شد.
تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه چهارمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان به مدت یک هفته
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ، مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای با اعلام این خبر اظهار داشت : با توجه به هماهنگی به عمل آمده و تقاضای تعداد زیادی از روزنامه‌نگاران استان ، ارسال آثار تا ۲۷ تیرماه تمدید شد.
مرادی نور افزود: افرادی که مشکلاتی در ارتباط با ایمیل و یا مسائل نرم افزاری در خصوص ارسال آثار دارند می‌توانند از طریق خانه مطبوعات پیگیری کنند.
وی یادآور شد: چهارمین جشنواره مطبوعات البرز در ۲ بخش اصلی و موضوعی با همکاری خانه مطبوعات و اختتامه آن ۱۵ مرداد به مناسبت روز خبرنگار برگزار می‌شود. 
معاون فرهنگی و رسانه ای گفت: بخش‌های اصلی جشنواره شامل مقاله، یادداشت و سرمقاله، عکس (خبری، غیرخبری)، خبر، گزارش(خبری، تحلیلی)، مصاحبه، تیتر، طراحی و صفحه آرایی، طنز مکتوب، طرح و کاریکاتور است.
مرادی نور افزود : بخش های موضوعی شامل رونق تولید(حمایت از کالای ایرانی)، جهش تولید، توسعه استان البرز، حقوق شهروندی، دین و معنویت، نشاط اجتماعی، خانواده و سبک زندگی، آب و محیط زیست، چالش‌ها و آسیب های اجتماعی (طلاق، حاشیه نشینی، اعتیاد، فساد اداری، بیکاری و فقر) و نظام سلامت با محوریت ویروس کرونا خواهد بود.
هدف از برگزاری این جشنواره ارتقای کیفی خبر و اطلاع رسانی در استان، گسترش فرهنگ مطالعه و روزنامه خوانی، شناسایی نقاط قوت و ضعف رسانه‌های استان و نیز توسعه ظرفیت‌های موجود مطبوعات عنوان شده است.
متقاضیان شرکت در جشنواره می‌توانند تا  ۲۷ تیر ۹۹ آثار خود را در سامانه بارگذاری کنند. 
 
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید