نمایش جزییات خبر
۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۳

دعوت از هنرمندان دیلمی به " پویش من ماسک می زنم"

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم گفت: ازهنرمندان و جامعه هنری شهرستان دیلم به عنوان پرچمداران فرهنگی جامعه، درخواست می کنیم برای حفظ سلامت خود و دیگران به پویش من ماسک می زنم بپیوندند.
دعوت از هنرمندان دیلمی به " پویش من ماسک می زنم"

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم  در این ارتباط افزود: با توجه به تشدید مجدد شیوع ویروس کرونا در کشور و تاکید ستاد ملی کرونا و مسئولان بهداشتی  شهرستان و استان ، از تمامی هنرمندان و جامعه هنری دعوت می کنیم ضمن رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی به عنوان پرچمداران اصلاح فرهنگ عمومی، سهم خود را در راه مبارزه با این ویروس با پبوستن به پویش «من ماسک می زنم»  به شکل مطلوب ادا کنند.

زهره محنایی افزود:  هنرمندانی که علاقه مند به مشارکت در پویش «من ماسک می زنم» هستند، می توانند از اقدامات خود در راستای مبارزه با ویروس کرونا عکس  و تراکت تهیه کرده و به شماره واتساپ 09172410048 روابط عمومی ارشاد دیلم ارسال نمایند.

محنایی با قدردانی از زحمات پزشکان و کادر درمانی شهرستان دیلم و استان بوشهر اظهار داشت: پزشکان، پرستاران و کادر درمان در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا حضور دارند. ضمن ارج نهادن به تلاش های آن ها امیدواریم که همه هموطنان با رعایت اصول خودمراقبتی گام موثری در قطع زنجیره انتقال این ویروس بردارند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید