نمایش جزییات خبر
۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷

بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان برگزار می شود

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان در تهران برگزار می شود.
بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، محمد حسین زندویان با اعلام این خبر افزود: این جشنواره به منظور گسترش و پیشبرد سطح هنری هنرمندان جوان و ارتقاء توان تخصصی آنها و با هدف شناسایی و معرفی جوانان هنرمند کشور برگزار می شود.
وی بیان کرد: فراخوان جشنواره امروز منتشر شده و بر اساس گاه شمار آخرین مهلت جهت ارسال آثار 26 مرداد سال جاری تعیین شده است.
زندویان تصریح کرد: علاقمندان جهت شرکت در جشنواره می توانند با مراجعه به سایت www.yafestival.ir و مطالعه مقررات، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی اظهار کرد: ارتباط تصویری (پوستر)، تصویرسازی، خوشنویسی (نستعلیق)، طراحی، عکاسی، مجسمه‌سازی، کاریکاتور (کارتون)، نقاشی، نگارگری (نقاشی ایرانی، گل و مرغ، تذهیب) و هنرهای جدید (ویدیو آرت، چیدمان و .....) از رشته های این جشنواره است.
زندویان عنوان کرد: هنرمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۶۶۹۴۶۹۱۰ - ۶۶۹۴۶۹۱۱ تماس حاصل نمایند.
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر با بیان اینکه جشنواره  هنرهای تجسمی جوانان بستر مناسبی برای معرفی استعدادهای جوان است، افزود: از همه ی هنرمندان جوان استان در بخش هنرهای تجسمی دعوت می کنم تا جهت معرفی استان و استفاده از تجربیات و تبادل افکار در این جشنواره شرکت کنند.
لازم به توضیح است بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان به دبیری رضوان صادق زاده و با حضور استادان برجسته دانشگاه و هنرمندان برگزیده تجسمی از تاریخ ۲۳ تا ۲۸ شهریور 99 در تهران برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید