نمایش جزییات خبر
مدیر روابط عمومی و‌ سخنگوی اداره کل فرهنگ و ‌ارشاد اسلامی آذربایجان غربی:
۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۶

سامانه تسهیلات حمایتی فرهنگ و هنر طراحی و پیاده سازی شد

در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه منتقده فی مابین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان برنامه و بودجه ، سامانه تسهیلات حمایتی فرهنگ و هنر طراحی و پیاده سازی شد.
سامانه تسهیلات حمایتی فرهنگ و هنر طراحی و پیاده سازی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، مدیرروابط عمومی و‌ سخنگوی اداره کل فرهنگ و ‌ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، افزود: سامانه تحفه (تسهیلات حمایتی فرهنگ و هنر) در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه منتقده فی مابین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان برنامه و بودجه (موضوع تبصره 18 قانون بودجه سال 1397 کل کشور) و به منظور اجران شدن «برنامه تولید و اشتغال فرهنگ و هنر» و اعطای تسهیلات حمایتی به طرح های اشتغال زای برنامه اشتغال شهری از منابع بانک های عامل منتخب، طراحی و پیاده سازی شده است.

وی ادامه داد: کارآفرینان و صاحبان کسب و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه ای شامل کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، بخش های خصوصی و تعاونی می توانند تقاضای دریافت تسهیلات بانکی را برای ایجاد و یا تثبیت فرصت های شغلی در قالب 3 رسته کسب و کار منتخب رسانه ای و تولید محتوای دیجیتال، فرهنگی و هنری در این سامانه به ثبت برسانند.

رضا علافی سلماسی در خاتمه گفت: منابع موصوف دارای نرخ بهره 16 درصد نزد بانک آینده و بدون سپرده گذاری و گردش حساب و دوره بازپرداخت حداکثر 60 ماهه است.

یادآوری می شود متقاضیان می توانند برای ورود به سامانه تحفه به نشانی https://tohfeh.farhang.gov.ir/ مراجعه کنند.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید