نمایش جزییات خبر
۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۹

بازدید از انتشارات لاهیجان به مناسبت روز قلم

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان به مناسبت روز قلم از چند انتشارات این شهرستان بازدید کرد.
بازدید از انتشارات لاهیجان به مناسبت روز قلم

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان، نگار نادری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان صبح شنبه 14 تیر 99 به مناسبت روز قلم از انتشارات شادمان به مدیر مسئولی علیرضا شادمان، انتشارات ندای سبز شمال به مدیر مسئولی محمد تقی فلاح ، انتشارات آوای استاد به مدیر مسئولی سامره عباس نیا  ،  انتشارات کتاب های سبز شمال به مدیر مسئولی محمد شیدایی و انتشارات کتاب دهخدا به مدیر مسئولی فتانه قدیمی وحید بازدید کرد.

 در این دیدار نادری روز قلم را بهانه ای برای تبریک به اهالی حوزه چاپ و نشر دانست و گفت: امیدوارم وضعیت چاپ و نشر بهتر شود.

 وی افزود: یکی از مشکلات حوزه چاپ ، بخش توزیع کتاب است. هنرمند کتاب را می نویسد و چاپ می کند اما برای توزیع و رساندن آن به دست مخاطب مشکل دارد. نادری ضمن تشکر از مدیران انتشارات که در حوزه فرهنگ و هنر فعال هستند گفت: کار در این حوزه افراد علاقمند و کوشا می خواهد . افراد مصمم که بتوانند از فرصتها به نحو مطلوب و در راستای ارتقای کتاب و کتابخوانی و تکریم نویسندگان تلاش نمایند.

هشت انتشارات در زمینه چاپ کتاب در لاهیجان مشغول به فعالیت می باشند و 3 انتشارات در مرحله دریافت مجوز هستند.

 لاهیجان یکی از شهرهای فعال در زمینه فرهنگی و هنری است که با داشتن مراکز تحت پوشش دارای مجوز و حمایت هنرمندان اقدامات مثمر ثمر زیادی را انجام داده است.

 گزارش تصویری این بازدیدها را اینجا ببینید

اشتراک در
کلیدواژه ها: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان به مناسبت روز قلم از چند انتشارات این شهرستان بازدید کرد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید