نمایش جزییات خبر
۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۲

برگزیدگان پویش جشن خانوادگی فدای دخترم در دیلم معرفی شدند

برگزیدگان پویش جشن خانوادگی فدای دخترم به مناسبت دهه کرامت با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم معرفی شدند.
برگزیدگان پویش جشن خانوادگی فدای دخترم در دیلم معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر؛  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم دراین ارتباط گفت : پویش جشن خانوادگی «فدای دخترم» با هدف گسترش فرهنگ، سیره و گفتار حضرت رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در بخشهای مختلف از قبیل عکس و تهیه کلیپ از برنامه های اجرایی در خانه از طریق فضای مجازی  بین عموم شهروندان برگزار شد.

زهره محنایی عنوان کرد: ایجاد نشاط عمومی با الهام از آموزه‌های رضوی، گسترش و افزایش شناخت معرفت عمومی نسبت به حضرت رضا (ع) و حضرت معصومه (س) از اهداف مهم اجرای پویش «فدای دخترم» در شهرستان دیلم است. 

وی خاطرنشان کرد: 50 نفر با تهیه عکس و فیلم و انتشار آن در فضای مجازی با موضوع  جشن خانوادگی فدای_دخترم، از جشن‌های دهه کرامت مانند آذین بندی منزل، کوچه و خیابان، تهیه کیک خانگی در این پویش شرکت کردند. 

محنایی با بیان اینکه برنامه های  فرهنگی هنری  در دهه کرامت با رویکرد ایجاد نشاط و محتوای مناسب با توجه به سلیقه و نیاز مخاطب با محوریت معرفی سیره حضرت معصومه (س) و امام رضا(ع) در فضای مجازی اجرا شد اظهارداشت: تمام تلاش براین است ضمن تولیدات هنری و ارتقاء سطح فعالیتهای هنری با تولیدات در فضای مجازی، فضایی شاد و مفرح را برای خانواده ها ایجاد کنیم.

گفتنی است: مرضیه رشیدی، فاطمه برمکی، .یلدارامشی، اثنا رامشی، انا رامشی، نیوشا انصاری، یاس دشمن زیاری ،فاطمه کنارکوهی ، تمنا بوشهریان ومهرنوش فتاح ازبرگزیدگان این پویش معرفی شدند که به دلیل ویروس کرونا هدایا بصورت پستی اهداء به درب منزل شرکت کنندگان اهداء خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید