نمایش جزییات خبر
۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۲

دیدار با 2 نویسنده گلستانی به مناسبت روز قلم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و هیات همراه در روز یکشنبه 15 تیر ماه به دیدار دو نویسنده ی گلستانی رفتند.
دیدار با 2 نویسنده گلستانی به مناسبت روز قلم

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار «عبدالله فرهنگی» و «ناهید احمد پناه» رفتند.

در این دیدار ها عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان ضمن قدردانی از تلاش و مساعی اهل قلم به توجه ویژه به امر آموزش و تلاش برای همگانی کردن فرهنگ کتاب خوانی و مسئله آموزش پذیر تر کردن جامعه تاکید کرد.

همچنین عادله کشمیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان نیز با تبریک روز قلم و اشاره به برخی فعالیت های صورت گرفته برای اهل قلم استان و تداوم حمایت ها، مطالبی را درباره ضرورت توجه به فرهنگ کتاب خوانی و نشر و شکل گیری فرهنگ مطالعه در بنیان خانواده و اجتماع مطرح کرد.

در این دیدارها که با هدف تکریم اهل قلم صورت پذیرفت، «عبدالله فرهنگی» دانش آموخته ی روان شناسی و مولف کتاب «هشت گام برای ازدواج» و ناهید احمد پناه مولف آثاری چون «آخرین آسیابان شوشتر» ، «وسوسه های پاییزی» و «معمای عشق ساعتی» نیز ضمن قدردانی از مسئولان بابت توجه به اهل قلم، مطالبی را درباره آثارشان و دغدغه های پیش روی خود در حوزه های فرهنگی  و اجتماعی و نیز حوزه ی نشر مطرح کردند.

یادآوری می شود به پیشنهاد انجمن قلم ایران و تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز 14 تیر ماه در تقویم رسمی کشورمان به عنوان روز قلم نام گذاری شده است.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید