نمایش جزییات خبر
۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۵

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از دوتن نویسنده دفاع مقدس به مناسبت روز قلم

به مناسبت ۱۴ تیرماه، روز قلم، حجت الاسلام خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از دوتن از نویسندگان اهل قلم استان در منزل آنان دیدار کردند.
دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از دوتن نویسنده دفاع مقدس به مناسبت روز قلم
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، در این دیدار ابتدا مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، به همراه معاون فرهنگی رسانه ای با حضور در منزل دکتر پرویز عقلمند نویسنده پیشکسوت و استاد دانشگاه ارومیه، از نزدیک با وی دیدار کرده و از خدمات و فعالیت های فرهنگی با اهدا لوح سپاس و کتاب نفیس تقدیر به عمل آوردند .
 
ژیلا مرادی، نویسنده دفاع مقدس اهل قلم ارومیه ای که سالها در امر نویسندگی و در انجمن نویسندگان ارومیه مشغول فعالیت می باشد، نیز دیگر میزبان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.
حجت الاسلام خدایاری در این دیدارها ضمن تبریک روز قلم،گفت توجه به حوزه کتاب و تلاش در راستای ارتقای ارزش های معنوی و فرهنگی از دیگر برکات انقلاب اسلامی است که نقش مستقیمی در تخصص گرایی دارد. تربیت افرادی با تراز انقلاب مستلزم وجود کتاب های ارزشی و خواندن آنها است.
 
اهداءهدایایی به رسم یادبود به همراه لوح سپاس از سوی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی به این دو نویسنده حسن ختام این دیدار ها بود.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید