نمایش جزییات خبر
۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۰

بازدید از مراکز تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس

طی ابلاغ شیوه نامه فاصله گذاری اجتماعی در موسسات فرهنگی هنری از مراکز تحت نظارت این اداره بازدید به عمل آمد .
بازدید از مراکز تحت نظارت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس
 
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس حمید رضا ولی زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس : با توجه به بند یک صورتجلسه تفویض بازدید مراکز و اصناف فرهنگی و هنری دارای مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ابلاغ شیوه نامه فاصله گذاری اجتماعی در موسسات فرهنگی هنری و بازرسی از مراکز مذکور و با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از مراکز تحت نظارت این اداره ازنزدیک بازدید به عمل آمد و در جریان روند فعالیتها ، مراحل تولید محصولات ، برگزاری کلاسهای آموزشی و نحوه چگونگی کار و فعالیت مراکز قرار گرفتند . 
در این بازدیدها ، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان فردیس مراکز فرهنگی هنری را از اولویتهای اداره برشمرد و افزود: با توجه به وظایف ذاتی این اداره درحمایت و پشتیبانی از مراکز فرهنگی و افزایش رضایتمندی آنان ، برکیفیت بخشی و بهبود و توسعه فعالیتهای فرهنگی هنری تأکید نمود .
در این بازدید فعالیت ها، کارکنان ، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی و سایر مسائل مورد بررسی قرار گرفت. 
وی همچنین در این بازدیدها ازنزدیک درجریان مسائل و مشکلات و موانع موجود در آموزشگاهها و مراکز فرهنگی هنری با خبر شد و برای برطرف نمودن آنها خواستار تعامل و همکاری هرچه بیشتر این مراکز با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.
گفتنی است : دراین بازدیدها ازتعدای از مراکز غیر مجاز نیز بازدید بعمل آمده وتذکرات لازم درخصوص اخذ مجوزهای لازم ارائه شد.
 
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید