نمایش جزییات خبر
۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳

دعوت از اصحاب رسانه برای ثبت نام در انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه بوشهر

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از اعضای خانه مطبوعات و رسانه استان بوشهر برای ثبت نام به عنوان کاندیدای هیات مدیره و بازرسی در انتخابات تنها تشکل صنفی مطبوعاتی استان دعوت به عمل آورد.
دعوت از اصحاب رسانه برای ثبت نام در انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، آنیتا مظفری در این ارتباط گفت: از اعضای خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر دعوت به عمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی این خانه که به صورت الکترونیکی در تاریخ چهارشنبه 25 تیر ماه 99 از ساعت 9 الی 12 برگزار می شود، شرکت فرمایند.
وی بیان کرد: اعضای اصلی خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر جهت نامزدی در این انتخابات تا روز یکشنبه 22 تیرماه سال جاری مهلت دارند با مراجعه به سایت www.khanehmatbooat.ir به وسیله نام کاربری خود برای ثبت درخواست اقدام کنند.
مظفری افزود: ثبت آرای اعضا نیز از طریق سایت مذکور در تاریخ و ساعت برگزاری انتخابات (ساعت 9 الی 12 روز چهارشنبه 25 تیر) با استفاده از نام کاربری و رمز عبور قابل انجام است.
وی اظهار داشت: اعضاء همچنین می توانند اطلاعات دیگر مربوط به عضویت اعضاء شرایط عضویت، نحوه برگزاری انتخابات، زمان انصراف از نامزدی، اسامی کاندیداهای بازرسی و غیره را در سایت خانه مطبوعات به نشانی ذکر شده و همچنین کانال تلگرام خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر به آدرس t.me/peress دنبال فرمایند.
لازم به توضیح است که پیش از این قرار بود انتخابات در تاریخ 27 خرداد سال جاری برگزار شود که به دلیل به حد نصاب نرسیدن نامزد‌ها لغو و به 25 تیر موکول گردید.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید