نمایش جزییات خبر
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۲

تجلیل از پیشکسوتان، الگوسازی برای جوانان است

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ترویج فرهنگ احترام و تجلیل از پیشکسوتان در همه حوزه ها را الگوسازی برای جوانان دانست و گفت: این امر مهم به جوانان کمک می کند تا الگوهای حقیقی خود را پیدا کنند.
تجلیل از پیشکسوتان، الگوسازی برای جوانان است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، محمدمهدی احمدی شامگاه شنبه در دیدار با مجتبی منعم هنرمند پیشکسوت شاهرودی افزود: حفظ احترام و شان معلمان و پیشکسوتان در تمامی حوزه ها به ویژه عرصه فرهنگ و هنر موجب حفظ تمدن شده و در یافتن الگوهای حقیقی به جوانان کمک شایانی می کند.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ تجلیل از پیشکسوتان تصریح کرد: تفکر احترام پیشکسوتان باید در نسل جوان نهادینه شود و ارتباط نزدیکی بین آنان برقرار شود.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با آرزوی سلامتی برای هنرمند پیشکسوت شاهرودی ابراز امیدواری کرد: با حفظ الگوهای معتبر جامعه، فضای هنری در شهرستان شاهرود رشد یافته  و شاهد شکوفایی هنری در این شهرستان باشیم.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود نیز در این دیدار گفت: دیدار و تکریم اهالی فرهنگ و هنر به ویژه پیشکسوتان این عرصه از اولویت های این اداره در شهرستان شاهرود است.

رضا مهدیان افزود: مجتبی منعم از هنرمندان و معلمان پیشکسوت این شهرستان است که از دانش و تجربه ایشان در برنامه های فرهنگی و هنری استفاده می شود.

مرتضی احمدیان، نماینده دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان شاهرود نیز با آرزوی توفیق روز افزون برای این هنرمند پیشکسوت افزود: هنرمندان سرمایه های ملی هستند که باید از تجارب و دانش آنان در تربیت جوانانی آگاه و توانمند بهره مند شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید