نمایش جزییات خبر
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان انجام شد؛
۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۱۰

برگزاری آیین رونمایی سه عنوان کتاب و تجلیل از برگزیدگان جائزه ادبی آهو در سمنان

همزمان با بزرگداشت روز ملی قلم و در مراسمی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، سه عنوان کتاب داستانهای آهوی سوم ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان حاوی داستانهای برگزیده سومین دوره جایزه ادبی آهو، در سمنان رونمایی شد.
برگزاری آیین رونمایی سه عنوان کتاب و تجلیل از برگزیدگان جائزه ادبی آهو در سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، این کتاب ها حاوی 22 داستان از بیست و دو کودک و نوجوان سمنان و هشت استان دیگر است که با حضور مسوولان شورای شهر و سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری سمنان در فرهنگسرای خانواده سمنان رونمایی شد.

در مراسم مذکور که با حضور جمعی از کودکان و نوجوانان و اعضای خانواده آنها به همراه دوستداران کتاب و کتابخوانی برگزار شد همچنین از اعضای هیات داوران سومین دوره جائزه ادبی آهو به همراه برگزیدگان این دوره از جائزه ادبی آهو تجلیل شد.

فرشید فلاح مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در این مراسم با اهدای لوح، از تلاش های اسماعیل همتی مدیر موسسه سمنگان به پاس تلاش در عرصه توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی و چاپ و انتشار کتاب تجلیل کرد.

برخی از اعضای شورای شهر سمنان و نیز مدیرعامل سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری سمنان در این مراسم با تبریک روز قلم، اهمیت قلم و فعالیت های ادبی را مورد اشاره و تاکید قرار دادند و خواستار توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی به ویژه در بین نسل جوان و نوجوانان شدند.

برای سومین دوره جائزه ادبی آهو که توسط موسسه سمنگان با همکاری و مشارکت سازمان فرهنگی و ورزشی و اجتماعی شهرداری سمنان برگزار شد 173 اثر داستانی از 155 کودک و نوجوان سمنان و هشت استان کشور ارسال و مورد داوری قرار گرفت.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید