نمایش جزییات خبر
۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۲۱:۳۰

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: ضرورت ترویج فرهنگ تجلیل و دیدار از پیشکسوتان

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل حوزه وزارتی گفت: ترویج فرهنگ احترام و تجلیل از پیشکسوتان در همه حوزه ها به جوانان کمک می کند تا الگوهای حقیقی خود را پیدا کنند.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: ضرورت ترویج فرهنگ تجلیل و دیدار از پیشکسوتان

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، محمدمهدی احمدی در دیدار با مجتبی منعم هنرمند پیشکسوت شاهرودی با حضور نماینده دفتر آستان قدس رضوی در شاهرود و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان ضمن تبریک میلاد امام رضا(ع) گفت: حفظ احترام و شان معلمان و پیشکسوتان در تمامی حوزه ها به ویژه عرصه فرهنگ و هنر موجب حفظ تمدن کشور می شود و در یافتن الگوهای حقیقی به جوانان کمک شایانی می کند.

وی ضمن تاکید بر ترویج فرهنگ تجلیل از پیشکسوتان تصریح کرد: تفکر احترام پیشکسوتی باید در نسل جوان نهادینه شود و ارتباط نزدیکی بین آنان برقرار شود.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن آرزوی سلامتی برای هنرمند پیشکسوت شاهرودی افزود: امید است با حفظ الگوهای معتبر جامعه فضای هنری در شهرستان شاهرود رشد پیدا کند و شاهد شکوفایی هنری در این شهرستان باشیم.

در ادامه این دیدار رضا مهدیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود نیز گفت: از اولویت های این اداره در شهرستان شاهرود دیدار و تکریم اهالی فرهنگ و هنر به ویژه پیشکسوتان این عرصه است.

وی بیان کرد: مجتبی منعم از هنرمندان و معلمان پیشکسوت این شهرستان است که از دانش و تجربه ایشان در برنامه های فرهنگی و هنری استفاده می شود.

مرتضی احمدیان نماینده دفتر آستان قدس رضوی در شهرستان شاهرود نیز ضمن توفیق روز افزون برای این هنرمند پیشکسوت افزود: هنرمندان سرمایه های ملی هر کشوری هستند که باید از تجارب و دانش آنان در تربیت جوانانی آگاه و توانمند بهره مند شد.

اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید