نمایش جزییات خبر
۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵

ارسال 16 اثر به دبیرخانه کتاب سال البرز

مرادی نور گفت: از ابتدای آغاز جایزه کتاب سال البرز تا کنون 16 اثر به دبیرخانه این برنامه ارسال گردیده است و قطعا در روزهای آتی شاهد دریافت آثار بیشتری هستیم.
ارسال 16 اثر به دبیرخانه کتاب سال البرز
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز علی مرادی نور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ضمن بیان مطالب فوق افزود با توجه به اطلاع رسانی جایزه کتاب سال البرز، نویسندگان، مترجمان و مصححان استان البرز می توانند با مطالعه آئین نامه شرکت در جایزه کتاب سال استان البرز (انتخاب نویسندگان، مترجمان و مصححان برتر استان البرز) و تکمیل فرم شرکت در جشنواره و ارسال اثر خود به معاونت فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز تا پایان مرداد ماه 1399 در جایزه کتاب سال استان شرکت نمایند .
وی افزودجایزه کتاب سال مناسب ترین فرصت برای اهل قلم و نویسندگان و مترجمان است تا ضمن معرفی میزان دانش ، مهارت و توانمندی خود، این توانمندی ها و مهارتها را در رقابت با دیگر نویسندگان مترجمان و مصححان سنجش نمایند . 
گفتنی است بر اساس فراخوان کتاب سال البرز، آثار ارسالی باید برای نخستین ‌بار از ابتدای سال ۱۳۹۸ منتشر شده باشند و جزو کتاب‌های کمک درسی و عکس برداری شده نباشد . همچنین کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد و در نهایت،  آثارشرکت کنندگان توسط هیات داوران مستقر در خانه کتاب وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی داوری می گردد . 
جهت مطالعه آئین نامه جایزه کتاب سال استان البرز اینجا کلیک کنید .
جهت دریافت فرم شرکت در جایزه کتاب سال استان البرز اینجا کلیک کنید .
جهت مشاهده پوستر کتاب سال البرز اینجا کلیک کنید .
 
 
 
 
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید