نمایش جزییات خبر
۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۲

خوشنویس دیلمی مدرک ممتاز انجمن خوشنویسان ایران را کسب کرد

هنرمند جوان دیلمی پس از فعالیتهای فراوان در زمینه خوشنویسی موفق به کسب مدرک ممتاز از انجمن خوشنویسان ایران گردید.
خوشنویس دیلمی مدرک ممتاز انجمن خوشنویسان ایران را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم با اعلام این خبر گفت: معصومه مموزاده متولد 1370 از دیلم و فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی مقطع کارشناسی آزمایشگاهی است که پس از سالها تلاش و فعالیت در زمینهای مختلف هنری موفق به کسب مدرک ممتاز خوشنویسی شده است.

زهره محنایی افزود: مموزاده آموزش این هنر متعالی را از 9 سالگی با آقای حبیب خدامی و استاد سلامی زاده آغاز کرده و در ادامه با حضور در کلاسهای استاد بیراتی از محضر ایشان استفاده کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: اولین مدرک متوسط خوشنویسی را دوره ابتدایی و در سن ۱۱ سالگی بدست آورده و در ادامه تا دوران دبیرستان از حضور استاد گرامی آقای سعید بیراتی بهره برده و طی تمرینات و علاقه فراوان خود به تدریج توانست مدارک خوش، عالی وممتاز نستعلیق را کسب نماید.

محنایی اظهار داشت: از افتخارات هنرمند جوان معصومه مموزاده در سال های تحصیلات دانشگاهیشان در دانشگاه علوم پزشکی، در جشنواره های مختلف فرهنگی هنری وزارت بهداشت شرکت فعال داشته و توانسته مقامهای متعدد کشوری در زمینه های خط نستعلیق و خطوط عربی (ثلث، نسخ، معلی)و همینطور هنر تذهیب را بدست بیاورد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم در ادامه بیان داشت: مموزاده پس از تمرینات فراوان زیر نظر استاد سعید بیراتی مسئول انجمن خوشنويسان شهرستان دیلم توانست در آزمون انجمن خوشنویسان ایران در خردادماه 99 مدرک ممتاز خوشنویسان ایران با خط ثلث را  کسب نماید.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید