نمایش جزییات خبر
۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۲۵

ارسال ۱۶۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری شعر طنز کرونا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از ارسال ۱۶۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری شعر طنز کرونا خبر داد
ارسال ۱۶۰ اثر به دبیرخانه جشنواره سراسری شعر طنز کرونا

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی در آیین اختتامیه جشنواره مجازی سراسری شعر طنز کرونا با بیان اینکه در ایام شیوع بیماری کرونا فعالیت های مجموعه های فرهنگ و هنر به تعطیلی کشیده شد، اظهار کرد: بلافاصله شورای سیاست‌گذاری و نشست‌های هم اندیشی برای اجرای برنامه‌های کوتاه مدت و بلندمدت در استان برگزار شد.
وی افزود: در حوزه ایجاد نشاط اجتماعی، امیدبخشی و روحیه‌بخشی به جامعه، تلاش ما بر این بود که مسئولیت اجتماعی خود را انجام دهیم و در این راستا چهار جشنواره کاریکاتور، شعر، استندآپ کمدی و قرآن و عترت برگزار شد.
وی با بیان اینکه فراخوان جشنواره شعر از ابتدای اردیبهشت ماه منتشر شد، خاطرنشان کرد: ۱۶۰ اثر به دبیرخانه ارسال شد که هشت اثر در سالروز ولادت با سعادت امام هشتم(ع) به عنوان آثار منتخب، معرفی می شوند.
احسانی در خصوص فعالیت‌های کمیته فرهنگی طرح فاصله گذاری اجتماعی، یادآور شد: در این ایام بیش یک هزار و ۴۰۰ اثر تولید و در فضای مجازی منتشر شد و استان همدان در این زمینه یکی از استانهای برتر بود.
وی از بازگشایی سینماها و مجتمع‌های فرهنگی خبر داد و افزود: سینماها روزانه با ۵۰ درصد ظرفیت و رعایت پروتکل‌های بهداشتی میزبان مردم بوده و بازرسی‌های مداوم در حال انجام است.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید