نمایش جزییات خبر
۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۲۱

بازدید نماینده مردم بهبهان از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه فرهنگ این شهرستان

محمد طلا مظلومی نماینده مردم بهبهان و آغاجری در مجلس شورای اسلامی با هدف بررسی مشکلات و شناخت ظرفیت های فرهنگی و هنری از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه فرهنگ این شهرستان بازدید کرد.
بازدید نماینده مردم بهبهان از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه فرهنگ این شهرستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، محمد طلا مظلومی در این دیدار با بیان اینکه کار فرهنگی بسیار گسترده است و سازمان ها و ارگان های بسیاری در این حوزه فعالیت می کنند، گفت: بودجه های فرهنگی و هنری باید به طور عادلانه و با توجه به سطح فعالیت ها در این حوزه ها در نظر گرفته شود.

وی افزود: همچنین می توان با تشکیل کارگروهی در شورای فرهنگ عمومی به ریاست امام جمعه شهرستان به یک همگرایی و هم افزایی رسید تا بجای خنثی نمودن هم، توان حل مسائل کلان شهری در زمینه فرهنگ و هنر بوجود آید.

نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استعدادهای فرهنگی و ادبی در زمینه نشر کتاب،برگزاری محافل متعدد ادبی و هنرمندان مطرحی در رشته های تجسمی، نمایشی و غیره در شهرستان بهبهان وجود دارد که باید از فعالیت های فرهنگی و هنری در شهرستان حمایت و به رشد و ارتقای اینگونه استعدادها کمک شود و با برداشتن مشکلات و کمبودها مسیر پیش روی این هنرمندان مرتفع گردد.

مظلومی با اشاره به نقش اثر بخش فرهنگ در نهادیه کردن بایدها، نبایدها و فرهنگسازی های اثر بخش، بر لزوم حمایت مادی و معنوی از دستگاه های فرهنگی تاکید کرد.

وی با اشاره به بیماری کرونا و قدردانی از زحمات مجموعه ی بهداشت و درمان، فعالیت های هنرمندان و اصحاب رسانه که با راه اندازی پویش ها و جشنواره های مجازی نقش مهمی را در رعایت فاصله گذاری و ترغیب عموم به استفاده از ماسک داشتند را مهم و تاثیرگذار دانست و از آنها تشکر کرد.

در ادامه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های بی دریغ جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، فرماندار،امام جمعه و همکاران خود در مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان، بازدید و دیدار نماینده مردم بهبهان و هیات همراه از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیدار با پرسنل این اداره را نشان از اهمیت و جایگاه این اداره فرهنگی در جامعه دانست.

مهدی شجاعی با اشاره به ظرفیت ارزشمند هنرمندان و اصحاب فرهنگ و رسانه، این پتانسیل ارزشمند را یکی از مهمترین توانمندی های بهبهان معرفی کرد که با درایت مسئولان مربوطه و همچنین دغدغه و حمایت های نماینده مردم بهبهان، می توان آینده ی روشنی برای بهبهان تصور کرد.

وی با اشاره به تاکید نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی بر هم افزایی در جلسات شورای فرهنگ عمومی گفت: نقش شورای فرهنگ عمومی در پیشبرد اهداف فرهنگی نقشی بی بدیل و ارزشمند محسوب می شود.

برطرف کردن مشکلات زیرساختی، تامین و تجهیز مجتمع های فرهنگی و هنری و بهره مندی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جامعه هنری بهبهان از ظرفیت های مادی و معنوی شرکت و پالایشگاه های مستقر در این شهرستان از درخواست های سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان از نماینده مردم این شهرستان در مجلس بود.

در پایان مظلومی با اشاره به نقش هنرمندان و اصحاب رسانه در موفقیت، پیشرفت و بالندگی بهبهان، به تشکیل جلسه تخصصی با خبرنگاران، اصحاب رسانه و مدیران انجمن های فرهنگی و هنری در آینده نزدیک اشاره کرد و در انتها کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نقطه نظرات خود را با نماینده منتخب خود در مجلس یازدهم عنوان کردند.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید