نمایش جزییات خبر
۱۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹

تاکید مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر حفظ اصالت موسیقی ایرانی

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اصالت و اهمیت موسیقی ایرانی گفت: حفظ اصالت موسیقی ایرانی رسالت خطیری است که بر دوش متولیان این عرصه قرار دارد.
تاکید مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر حفظ اصالت موسیقی ایرانی

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی احمدی در بازدید از انجمن موسیقی شهرستان میامی در مجتمع فرهنگی و هنری مهر این شهرستان گفت: موسیقی ایرانی حرمت دارد و باید اصالت آن به وسیله هنرمندان و متولیان این حوزه حفظ شود.

وی تصریح کرد: هنرمندان عرصه موسیقی توانایی و استعداد خود را با باید دانش همراه کرده و از آن برای ترویج و آموزش این هنر اصیل استفاده کنند.
 
مدیرکل حوزه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: هدایت استعدادهای جوانان و علاقه مندان به سمت موسیقی اصیل ایرانی از راه های حفظ موسیقی و فرهنگ ایران است.

 

 مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اخلاق و مبانی اخلاقی را از ارکان اصلی تاثیرگذار در حوزه موسیقی دانست و متذکر شد: هنرمندان موسیقی در کنار اینکه رسالت، حفظ کردن موسیقی اصیل ایرانی، باید اخلاق را نیز مورد توجه قرار داده و رعایت کنند و زمانی که اخلاق و موسیقی با هم رابطه منطقی برقرار کنند این هنر می تواند در سلامت جامعه تاثیرگذار باشد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید