نمایش جزییات خبر
۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱

اختتامیه جشنواره ملی شعر طنز کرونا با حضور ناصر فیض برگزار ‌می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از حضور ناصر فیض شاعر طنزپرداز کشور در آیین اختتامیه جشنواره مجازی ملی شعر طنز کرونا خبر داد.
اختتامیه جشنواره ملی شعر طنز کرونا با حضور ناصر فیض برگزار ‌می شود

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، احمدرضا احسانی گفت: آیین اختتامیه جشنواره مجازی ملی شعر طنز کرونا پنج‌شنبه ۱۲ تیرماه در آستانه سالروز ولادت امام رضا(ع) برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این جشنواره با محوریت زندگی و امید، نشاط اجتماعی، بهار کرونایی، همدلی و هم‌زبانی، کرونا و عید، در خانه بمانیم و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد، خاطرنشان کرد: فراخوان جشنواره از اردیبهشت ماه منتشر شد و بیش از ۱۶۰ نفر از سراسر کشور آثار خود را در بخش‌های شعر، داستان و داستانک به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که توسط جواد نوری شاعر همدانی داوری و ۷۰ اثر برای بازبینی مجدد و داوری نهایی توسط ناصر فیض، انتخاب شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: در آیین اختتامیه جشنواره، هشت نفر منتخب معرفی خواهند شد که سه نفر افراد برگزیده و پنج نفر نیز شایسته تقدیر خواهند بود.
احسانی هدف از برگزاری جشنواره را تقویت روحیه نشاط و شادابی عنوان کرد و افزود: همزمان با این برنامه، جشنواره‌های کاریکاتور و استندآپ کمدی در راستای نشاط‌بخشی به مردم در شرایط فعلی برگزار شد.
آیین اختتامیه جشنواره مجازی ملی شعر طنز کرونا با حضور شاعران، نویسندگان و هنرمندان ساعت ۱۸ روز پنج‌شنبه ۱۲ تیر و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مجتمع فرهنگی سینمایی شهید آوینی برگزار خواهد شد.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید