نمایش جزییات خبر
۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸

تقویت فعالیت‌های فرهنگی و هنری در فضای مجازی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم از تقویت فعالیت‌های فرهنگی و هنری در فضای مجازی خبر داد.
تقویت فعالیت‌های فرهنگی و هنری در فضای مجازی

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر؛ زهره محنایی با اعلام این خبر گفت: با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا در جامعه و تعطیلی برنامه های فرهنگی هنری بصورت جمعی از فضای مجازی برای تقویت فعالیت های فرهنگی هنری استفاده خواهیم کرد..

وی با اشاره به اینکه پویش بسیار خوبی در زمینه فعالیتهای فرهنگی هنری درسطح شهرستان شکل گرفته است افزود: با هدف حفظ سلامتی مردم جامعه و جلوگیری از شیوع کرونا، تمامی کلاس های فرهنگی و هنری و همچنین گردهمایی های این اداره تا زمان بازگشت شرایط به حالت عادی لغو گردیده وکلاسها و برنامه های هنری را با همکاری مسئولین انجمن ها بصورت مجازی اجرامی نماییم.

محنایی همکاری و همراهی همه جانبه انجمن های فرهنگی هنری را دراین زمینه خواستار شد و  اظهار داشت : امروزه بیشتر برنامه ها و فعالیتها از طریق فضای مجازی دنبال می شود و این بستر هم روزنه ای مناسب و مطلوب برای از سرگیری فعالیتهای فرهنگی هنری می تواند تاثیر مطلوبی را برای فراهم ساختن آموزشهای هنری و گذراندن اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و جوانان  را به همراه داشته باشد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیلم با اشاره به نقش هنرمندان در شرایطی که کشور درگیر شیوع ویروس کروناست، خاطرنشان کردهنرمندان و فعالان هنری در این دوره فعالانه و دلسوزانه به شیوه های مختلف با مردم همراهی کردند و در سه ماه اول سال تاکنون استقبال از فعالیتهای فرهنگی هنری در سطح شهرستان دیلم بسیار چشمگیر بوده است.

گفتنی است کلیه برنامه های فرهنگی هنری این اداره با توجه به وضعیت فعلی از طریق فضای مجازی اطلاع رسانی برای عموم مردم اطلاع رسانی می شود.

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید