نمایش جزییات خبر
به مناسبت دهه کرامت منتشر شد:
۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۷

نمایشگاه عکس مجازی «امام رئوف» در لنگرود

نمایشگاه عکس مجازی «امام رئوف» همزمان با دهه کرامت در لنگرود منتشر شد.
نمایشگاه عکس مجازی «امام رئوف» همزمان با دهه کرامت در لنگرود منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود ، سهراب مقدسی طی گفتگویی از برپایی نمایشگاه عکس « امام رئوف » با محوریت گرامیداشت دهه کرامت و  میلاد امام رضا(ع) به اهتمام اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لنگرود با توجه به ادامه شیوع بیماری کرونا و وجود برخی محدودیت ها بصورت مجازی خبر داد .

ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود با اشاره به نقش هنرمندان در شرایطی که کشور درگیر شیوع ویروس کروناست، اظهار داشت : هنرمندان و فعالان هنری در این دوره فعالانه و دلسوزانه به شیوه های مختلف با مردم همراهی کردند. برخی از هنرمندان با تولید و انتشار آثار یا اجرای آنلاین و هنرمندانی هم با تولید ماسک و تهیه اقلام بهداشتی و مایحتاج برای مردم سعی کردند دشواری این روزها را برای هموطنان کم کنند.

وی افزود: فضای مجازی در این شرایط که مردم در خانه هستند بیشتر مورد توجه قرار گرفت و فرصتی برای آزمون ارائه آثار در فضای مجازی شد که البته این آزمون از نظر امکان، قابلیت های فضای مجازی و شرایط آن در کشور ما، چگونگی اقبال مردم و مسایل اقتصادی هنر در فضای مجازی در شاخه های مختلف هنر با توجه به ویژگی های هر کدام  قابل برررسی است تا  محدودیت ها، فرصت ها و ضرورت های فضای مجازی برای استفاده در حوزه هنر شناسایی و بررسی شود.

مقدسی همچنین با اشاره به آغاز فعالیت بخش های مختلف فرهنگی و هنری شهرستان گفت : امیدواریم با رعایت پروتکل های بهداشتی و فواصل اجتماعی بتوانیم کمبود چند ماهه فعالیت های فرهنگی و هنری شهرستان را جبران نماییم .

اشتراک در
کلیدواژه ها: نمایشگاه عکس مجازی «امام رئوف» همزمان با دهه کرامت در لنگرود منتشر شد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید