نمایش جزییات خبر
۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۰

نقش رسانه‌ها در پیشگیری از اعتیاد تشریح می‌شود

نشست هم‌اندیشی " مواد مخدر و رسانه" ​روز سه شنبه 10 تیرماه 1399 از ساعت 10 تا 12 در دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.
نقش رسانه‌ها در پیشگیری از اعتیاد تشریح می‌شود

 

  به‌گزارش روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهمانان این نشست ضمن تشریح اهمیت نقش رسانه‌ها در پیشگیری از گسترش اعتیاد در جامعه، به بیان دیدگاه‌ها و نقطه‌نظرات خود پیرامون چالش‌ها و راهبردهای رسانه‌ای مقابله با این پدیده مخرب اجتماعی می‌پردازند.

 

امیر حسین یاوری، معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر نهاد ریاست جمهوری، علی متقیان، مدیر مسئول خبرگزاری ایسنا، علی مزینانی مدیر مسئول روزنامه هفت صبح و گیتا علی آبادی، مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، مهمانان و سخنرانان این نشست هستند.

 

 اهمیت نقش رسانه‌ها در پیشگیری از اعتیاد، شناخت نقاط قوت و ضعف رسانه در آگاه‌سازی مخاطب و آشنایی با مواد مخدر صنعتی، ارزیابی اقدامات رسانه‌ها در پیشگیری از مصرف مواد مخدر، نقش رسانه‌ها درکاهش سوء مصرف مواد مخدر، چالش‌ها و راهبردهای رسانه‌های جمعی در پیشگیری از اعتیاد و ارائه راهکارهایی برای اعتماد سازی بین اصحاب رسانه و مسئولان برای مبارزه با اعتیاد از محورهای اصلی این نشست عنوان شده است.

 

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند به دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، شماره11مراجعه فرمایند.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید