نمایش جزییات خبر
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر؛
۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۷

مسابقه کتابخوانی در املش برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی با عنوان "نقش والدین در پیشگیری از اعتیاد" به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در املش برگزار می شود.
به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر؛ مسابقه کتابخوانی در املش برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان املش ، سید عباس موسوی رییس این اداره با اعلام این خبر افزود : همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، مسابقه کتابخوانی با عنوان " نقش والدین در پیشگیری از اعتیاد " در املش برگزار می شود.

وی گفت : مسابقه کتابخوانی  " نقش والدین در پیشگیری از اعتیاد " با همکاری فرمانداری - بهزیستی - و ستاد مبارزه با مواد مخدر و آسیبهای اجتماعی شهرستان املش به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر و در راستای طرح ملی مبارزه همه جانبه با مواد دخانی و روانگردان ها و با هدف پیشگیری از اعتیاد و تقویت آگاهی و شناخت افکار عمومی نسبت به آثار و عواقب زیانبار مصرف مواد مخدر برگزار خواهد شد.

موسوی ادامه داد : علاقمندان می توانند جواب سوالات طرح شده را تا تاریخ 31 تیر 99 به همراه درج اطلاعات کامل فردی ( نام نام خانوادگی - شماره تماس - کد ملی ) در شبکه های اجتماعی تلگرام (  mehdinazarpak@  ) - سروش (  09365352216 ) - ایتا (  09365352216 ) - اینستاگرام (  mehdinazarpak99 ) ارسال نمایند.

شرکت کنندگان در مسابقه ، گزینه صحیح سوالات را به ترتیب از سمت چپ به راست و بدون فاصله و به صورت عدد 5رقمی به شماره(  09365352216 ) در فضای مجازی و یا بصورت پیامکی ، ارسال نمایند. 

اشتراک در
کلیدواژه ها: مسابقه کتابخوانی با عنوان "نقش والدین در پیشگیری از اعتیاد" به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر در املش برگزار می شود.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید