نمایش جزییات خبر
۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱

تئاتر خیابانی با شعار «نه به اعتیاد» در مرند اجرا شد

به مناسبت «روز جهانى مبارزه با مواد مخدر و شروع هفته مبارزه با مواد مخدر کشور »، 3 گروه‌ منتخب تئاتر خیابانی با شعار «نه به اعتیاد» در مرند به اجرای نمایش پرداختند .
تئاتر خیابانی با شعار «نه به اعتیاد» در مرند اجرا شد

مهران فرجی ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند در حاشیه این اجراها گفت : رویکرد این اجراها ترویج پیشگیرى از سوء مصرف و استعمال مواد مخدر، یادآوری آموزش‌هاى پیشگیرانه، نشان دادن تاثیرات مخرب اعتیاد در جریان زندگى اجتماعى و اختلافات خانوادگى و جرائم ناشى از آن است که توسط هنرمندان مرندی در محل بوستان بازنشستگان جنب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند اجرا شد . 

فرجی در ادامه گفت: گروه‌هاى نمایشى مرند طى فراخوان کانون تخصصى تئاتر خیابانى اداره‌کل هنرهاى نمایشى کشور در دى‌ماه سال گذشته براى اجرا در اسفند ٩٨ اعلام آمادگى کرده بودند که به دلیل شیوع ویروس کرونا، اجراى آن‌ها به «روز جهانى مبارزه با مواد مخدر» موکول شد.

گفتنی است در این اجراها نمایش « روایتی از مش غلام » به نویسندگی مهدی صالحیار و کارگردانی غلامرضا رزاقی و نمایش « رستم نمکی » به نویسندگی و کارگردانی مهدی صالحیار و با بازی هنرمندان رضا کوه کمری ، رضا موسی زاده ، رضا حسن پور ، توحید شکری و جواد آقامردی به روی صحنه رفت که در آن ها به موضوعات و مضامینی از قبیل آثار زیان بار و مخرب مصرف قرص های روان گردان ، مشروبات الکلی و مواد مخدر پرداخته شده بود.  

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید