نمایش جزییات خبر
در قالب اجرای نمایش و برپایی نمایشگاه:
۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۰

همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در رودسر برگزار شد

همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، همایشی در قالب برپایی نمایشگاه تولیدات هنرآموزان آسیب دیده از اعتیاد در رودسر برگزار شد.
همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، همایشی در قالب برپایی نمایشگاه تولیدات هنرآموزان آسیب دیده از اعتیاد در رودسر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر ، همزمان با 5 تیرماه، روز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، همایشی در قالب برپایی نمایشگاه تولیدات هنرآموزان آسیب دیده از اعتیاد در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر برگزار گردید.

در این همایش که صبح روز چهارشنبه 4 تیر 99 ، با حضور علی باقری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان - جمعی از مدیران شهرستانی و اصحاب فرهنگ هنر و رسانه برگزار گردید ، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اظهار داشت : هنر برای آموزش و آگاهی بخشی به جامعه درخصوص مواد مخدر و اعتیاد نقش بسزایی دارد و شما هنرمندان و اصحاب رسانه در فضای مجازی می توانید تاثیرگذار باشید.

وی آثار به نمایش گذاشته شده هنرآموزان آسیب دیده از اعتیاد در این نمایشگاه را تحسین نموده و اذعان داشت : افراد بهبود یافته می توانند پس از آموزش های لازم و فراگیری هنرهای مورد علاقه خود ، در مکان های مرتبط مشغول به کار شوند و زندگی جدیدی را شروع نمایند.

باقری در پایان ، نقش خانواده و نهادهای فرهنگی در آگاه سازی جوانان و نوجوانان نسبت به این معضل اجتماعی و پیشگیری از آن را مهم دانست.

عباس نژاد رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر نیز در گفتگوی کوتاهی ، عملکرد فرهنگی هنری این اداره در حوزه مبارزه با مواد مخدر را تشریح و اشعار داشت : انجمن نمایش این شهرستان در حوزه اجرای نمایش با موضوع آسیب های اجتماعی، بسیار فعال بوده که با برنامه ریزی صورت گرفته ، قصد اجرای نمایش خیابانی با موضوع اعتیاد در آینده نزدیک در سطح شهر را داریم که امیدواریم با همکاری دیگر نهادها ، آسیب های اجتماعی در جامعه را به حداقل برسانیم.

در این همایش که با همکاری ادارات بهزیستی - مرکز بهداشت و فرهنگ و ارشاد اسلامی و پایگاه بسیج شهید آوینی برگزار گردید ، نمایشی توسط هنرمند احمد شریفی با موضوع اعتیاد برای حاضرین اجراء شد.

برپایی نمایشگاه عکس ، پوستر ، کتاب و بروشور با موضوع اعتیاد - مشاوره رایگان در بحث روانشناسی - نمایشگاه تولیدات هنرآموزان آسیب دیده از اعتیاد از دیگر برنامه های همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر رودسر بود.

گزارش تصویری مربوطه

اشتراک در
کلیدواژه ها: همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر ، همایشی در قالب برپایی نمایشگاه تولیدات هنرآموزان آسیب دیده از اعتیاد در رودسر برگزار شد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید