نمایش جزییات خبر
۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۳

نشست کارگروه توسعه مدیریت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد

به ریاست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و با حضور رئیس گروه نوسازی اداری و مدیریت عملکرد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و اعضای دائمی، نشست کارگروه توسعه مدیریت در این اداره کل برگزار شد.
نشست کارگروه توسعه مدیریت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی برگزار شد

 "محمد محمدپور" در این نشست، جلسات این کارگروه را یکی از جلسات مهم  اداره کل  عنوان کرد که با همکاری و تعامل سازنده‌ی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تشکیل می شود . 

‌وی ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب کارگروه توسعه مدیریت و گروههای تخصصی، فعالیت چشمگیر و مجدانه‌ی گروه های تخصصی در اجرای دقیق آئین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های مربوطه  را نشان دهنده‌ی نظم و انضباط این کارگروه عنوان کرد.

"علی پیروزمنش" معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل نیز در این نشست به عنوان دبیر کارگروه، گزارشی از اقدامات انجام یافته در خصوص مصوبات قبلی ارائه کرد و با اشاره به کسب امتیاز 1000 از 1000 از شاخصهای اختصاصی و کسب امتیاز 982 از 1000 از شاخصهای عمومی ارزیابی عملکرد سال 97 و کسب رتبه اول در بین ادارات استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تلاش همکاران اداره کل تقدیر نمود.

"الهام قاسمی"، رئیس گروه نوسازی اداری و مدیریت عملکرد سازمان نیز در این جلسه از گروههای تخصصی درخواست کرد تا نسبت به ارائه برنامه های عملیاتی خود منطبق با وظایف و ماموریتشان در 2 نوبت اقدام و هر سه ماه یکبار گزارش نمایند.

وی همچنین از عملکرد گروههای تخصصی پنجگانه اداره کل علی الخصوص از گروه تخصصی دولت الکترونیک و هوشمند سازی تقدیر کرد و خواستار ارائه گزارش این کمیته در شورای راهبری آتی شد.

دراین نشست همچنین فهیمه فردوس به عنوان مسئول دبیرخانه تحول اداری معرفی شد.

در این نشست با توجه به تدوین نظامنامه مدیریت بهره وری وزارت متبوع و احصای 54 شاخص بهره‌وری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و استقرار چرخه مدیریت بهره وری در سطح اداره کل مقرر شد بر اساس نظام سنجش بهره وری شاخصها در دستور کار قرار گیرد و نحوه تکمیل و ارزیابی شاخص ها از دفتر مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت متبوع استعلام شود و با توجه به ارزیابی عملکرد سامانه در حوزه مدیریت سبز مقرر شد نتایج ارزیابی وضعیت پیاده سازی مدیریت سبز در جلسه آتی کارگروه توسعه مدیریت تشریح شود.

 

روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید