نمایش جزییات خبر
۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۵:۲۳

قول مساعد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای توجه به زیرساخت‌های فرهنگی ایلام

نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان، در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خواستار توجه جدی به زیرساخت‌های فرهنگی-هنری و معیشت اهالی فرهنگ و رسانه شدند.
قول مساعد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای توجه به زیرساخت‌های فرهنگی ایلام

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسنا، سیدعباس صالحی در گفت‌وگو با نمایندگان استان ایلام در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد با همیاری نمایندگان، مساعدت‌های استاندار ایلام و پیگیری‌های مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان شاهد اجرایی شدن بخش قابل توجهی از موارد مطرح شده از سوی نمایندگان باشیم.

در این دیدار علی‌اکبر بسطامی نماینده مردم ایلام، خواستار توجه به زیرساخت‌های فرهنگی به ویژه ساخت تالار مرکزی ایلام، مجتمع‌های فرهنگی شهرستان‌های دهلران، چرداول و دره شهر  و تخصیص اعتبارات ویژه به منظور اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری در استان ایلام شد.

در ادامه سارا فلاحی دیگر نماینده ایلام با اشاره به اهمیت مقوله فرهنگ در جامعه و ظرفیت‌های بالای فرهنگی استان، خواستار تقویت زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی در این استان شد.

گفتنی است در ابتدای این دیدار خودآموز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گزارشی از وضعیت فرهنگی و هنری استان ارائه کرد.

اشتراک در
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید