نمایش جزییات خبر
در آستانه آغاز فعالیت های اوقات فراغت؛
۳ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱

«نی لبک» به فهرست آموزشگاه های موسیقی رودسر اضافه شد

آموزشگاه آزاد موسیقی «نی لبک» در آستانه در آستانه آغاز فعالیت های اوقات فراغت در شهرستان رودسر آغاز به کار کرد.
آموزشگاه آزاد موسیقی «نی لبک» در آستانه در آستانه آغاز فعالیت های اوقات فراغت در شهر کلاچای از توابع شهرستان رودسر آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر ، کمال عباس نژاد رییس این اداره با اعلام این خبر افزود : با مجوز رسمی از شورای رسیدگی و نظارت بر آموزشگاه های آزاد هنری استان گیلان ، مجوز تاسیس پنجمین آموزشگاه آزاد موسیقی با نام " نی لبک " به مدت یکسال در این شهرستان صادر گردید.

وی گفت : آموزشگاه آزاد موسیقی " نی لبک " به مدیریت " امین رستمی اشکلک " در آستانه اوقات فراغت تابستان ، انواع سازهای موسیقی کودکان - موسیقی ایرانی - کلاسیک و پاپ را با بکارگیری اساتید مجرب ، آموزش خواهد داد.

عباس نژاد ادامه داد : آموزشگاه آزاد موسیقی نی لبک " برگزار کننده کلاسهای موسیقی ایرانی - پاپ - کلاسیک - آواز و موسیقی کودک " به آدرس کلاچای - خیابان شهرداری - پاساژ رضا طبقه دوم و با شماره 01342687779 و 09117102567 پذیرای علاقمندان به سازهای مختلف موسیقی می باشد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر در پایان تصریح کرد : امین رستمی اشکلک دارای مدرک لیسانس ، فعالیت موسیقی خود را از سال 1385 آغاز و پیش از این نیز در کلاسهای اساتید مجرب موسیقی ، آموزشهای تخصصی این رشته ی هنری را فرا گرفته اند.

اشتراک در
کلیدواژه ها: آموزشگاه آزاد موسیقی «نی لبک» در آستانه در آستانه آغاز فعالیت های اوقات فراغت در شهر کلاچای از توابع شهرستان رودسر آغاز به کار کرد.
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید