نمایش جزییات خبر
۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱

اعلام نتایج جشنواره مجازی تئاتر تحت عنوان" در خانه بمانیم"

نتایج جشنواره مجازی تئاتر تحت عنوان" در خانه بمانیم" اعلام شد.
اعلام نتایج جشنواره مجازی تئاتر تحت عنوان" در خانه بمانیم"

انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اهر چندی پیش و با شروع طرح پویش در خانه بمانیم به منظور ایجاد شور و نشاط هنری در بین هنرمندان و ایجاد  فعالیت‌های نمایشی در بین خانواده ها اقدام به برگزاری اولین جشنواره مجازی نمایش درخانه نمود که با استقبال گسترده هنرمندان سراسر کشور روبه‌رو شد.

این جشنواره در سه بخش آیینی و سنتی،استندآپ کمدی،کودک و نوجوان برگزار شد که امیر نورش کارگردان و بازیگر تئاتر،امیرمحمدپور کارگردان و بازیگر تئاتر،عباس خلیفه لو دانش آموخته تئاتر،کارگردان و بازیگر داوری این جشنواره را بر عهده داشتند.

این جشنواره به همت انجمن هنرهای نمایشی شهرستان اهر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان اهر و کانون فرهنگ،هنر و ادب تبریز برگزار شد.

بهزاد هادی دبیر این جشنواره در خصوص آثار ارائه شده به دبیر خانه  جشنواره مجازی گفت:از 69 اثر ارسال شده به این جشنواره 37 اثر در بخش کودک و نوجوان است که توجه خانواده ها و استقبال بی نظیر کودکان و نوجوانان از این بخش قابل توجه است و در بخشهای آئینی سنتی و استند آپ 32 اثر به جشنواره ارسال شده بود.

  در بیانیه هیات داوران این جشنواره آمده است: هیات داوران با ادای احترام خالصانه به مدافعان سلامت در این روز های سخت، ضمن تقدیر و تشکر از دست اندر کاران و همه هنرمندان شرکت کننده در این جشنواره بابت راه اندازی  پویش همگانی در خانه بمانیم با عنوان نمایش در خانه جهت رهایی از این بیماری و شکست مهمان ناخوانده،  پس از بررسی تمامی آثار، آراء و منتخبین خود را بدون اولویت با اهداء لوح سپاس و جایزه نقدی به هر یک از هنرمندان به شرح ذیل اعلام میدارد.

*محمد امین پیری زاده

*آراد و نیکا نور خدایی

*کوثر رستمی


روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید