نمایش جزییات خبر
۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته قوه قضائیه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته قوه قضائیه پیامی را منتشر نمود.
پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی به مناسبت هفته قوه قضائیه
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام و المسلمین ناصر خدایاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی به مناسبت اول تا هفتم تیرماه هفته قوه قضائیه پیامی را منتشر نمود.

در متن این پیام آمده است:

 قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودها و منویات مقام معظم رهبری به عنوان رکن اساسی نظام، مسوولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌دار است.

شهید بهشتی و یارانش با نثار خون پاک خویش، اسلام و انقلاب اسلامی را بیمه کردند و پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مستحکم و با شهادت شان مسیر روشنی فرا روی دوستداران و شیفتگان انقلاب گشودند.

هفته قوه قضائیه و گرامیداشت حادثه هفتم تیر فرصت مغتنمی برای به نمایش گذاشتن دستاوردهای انقلاب، تکریم مقام شهیدان بزرگوار انقلاب اسلامی و محکوم کردن توطئه‌های استکبار جهانی علیه مردم انقلابی و آگاه ایران اسلامی است.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی (ره) و هفتاد و دو تن از یاران امام راحل (ره)، هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگزاران و مسئولان قضائی استان آذربایجان غربی تبریک عرض نموده و امیدوارم در انجام خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیاده نمودن عدالت با استعانت از انوار نورانی قرآن کریم در سایه رهبری مقام عظمای ولایت (مدظله العالی) موفق و کوشا باشید.                                            

دکتر ناصر خدایاری

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی


اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید